Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
-1
такой воздушный кексик
!
Al_raune
26 лютого 2010, 20:22
Бананово-молочний коктель
/
Коктейлі
6
0
Угу, треба і твій викласти!
Dana
26 лютого 2010, 18:47
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
Хочу додому щось зпекти!!!
Апетитний!
Dana
26 лютого 2010, 18:44
Шоколадний торт "Irish Cream"
/
Торти
27
+1
На фото інша спроба цього тортика. Мус цього разу в мене получився правильний
mikroba
26 лютого 2010, 13:43
Бананово-молочний коктель
/
Коктейлі
6
0
І я таке полюбляю і готую, тільки з бананами непробувала. На їх місце даю морожені фрукти або перетерту смородину. Треба спробувати з бананами.
babenko-tanya
26 лютого 2010, 13:09
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
Зрозуміло
mikroba
26 лютого 2010, 12:21
Бананово-молочний коктель
/
Коктейлі
6
0
я теж такі роблю! тільки замість молока додаю сік.
stfalcon
26 лютого 2010, 12:16
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
то пряме посилання на коммент )
stfalcon
26 лютого 2010, 12:15
500й запис :)
/
Новини проекту
19
0
Я от ще досі не розумію для чого потрібен отой якірець.
Тултіпів не хватає.
mikroba
26 лютого 2010, 11:49
Бананово-молочний коктель
/
Коктейлі
6
0
Я часто такий коктель робила. Дуже його люблю.
Але він дуже калорійний, тому тепер собі цього не дозволяю.
mikroba
26 лютого 2010, 11:37
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
Там на кожній пачці желатину пишуть, с кільки саме цього желатину тре покласти на певну кількість води. Коли ми робили з желе, ми додавали желатину з розрахунку на 50 мл. води, а потім взяли з розрахунку на 200, от і все
Вдалих експериментів
Lana
26 лютого 2010, 11:37
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
О_о уперше чую, щоб желатин тхнув. Може він дійсно зіпсований?
Lana
26 лютого 2010, 11:26
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
ммм… какое фото аппетитное
представляю, какой же у торта аромат...
Inna77
26 лютого 2010, 09:10
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
Мерсі!
juliasha
26 лютого 2010, 08:51
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
обязательно беру на заметку, очень интересный десерт!
Al_raune
25 лютого 2010, 22:17
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
дуже гарний торт!
stfalcon
25 лютого 2010, 20:59
Лангоші (до перших страв)
/
Млинці
8
0
очень аппетитно!
Al_raune
25 лютого 2010, 17:00
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
красивенный торт, прямо мега-торт!
Al_raune
25 лютого 2010, 16:59
Торт "Прага"
/
Торти
7
0
Аж слюнки течуть.
mikroba
25 лютого 2010, 16:43
Курчатка - циплятка
/
Для дітей
11
0
cпасибо за рецепт! думаю, моей дочурке должно понравиться
Notalli
25 лютого 2010, 16:20
←
3216
3217
3218
3219
3220
3221
3222
3223
3224
→
Al_raune