Прямий ефір


-1
такой воздушный кексик!
avatar

Al_raune

  • 26 лютого 2010, 20:22
0
Угу, треба і твій викласти!
avatar

Dana

  • 26 лютого 2010, 18:47
0
Хочу додому щось зпекти!!!

Апетитний!
avatar

Dana

  • 26 лютого 2010, 18:44
+1
На фото інша спроба цього тортика. Мус цього разу в мене получився правильний
avatar

mikroba

  • 26 лютого 2010, 13:43
0
І я таке полюбляю і готую, тільки з бананами непробувала. На їх місце даю морожені фрукти або перетерту смородину. Треба спробувати з бананами.
avatar

babenko-tanya

  • 26 лютого 2010, 13:09
0
Зрозуміло
avatar

mikroba

  • 26 лютого 2010, 12:21
0
я теж такі роблю! тільки замість молока додаю сік.
avatar

stfalcon

  • 26 лютого 2010, 12:16
0
то пряме посилання на коммент )
avatar

stfalcon

  • 26 лютого 2010, 12:15
0
Я от ще досі не розумію для чого потрібен отой якірець.
Тултіпів не хватає.
avatar

mikroba

  • 26 лютого 2010, 11:49
0
Я часто такий коктель робила. Дуже його люблю.
Але він дуже калорійний, тому тепер собі цього не дозволяю.
avatar

mikroba

  • 26 лютого 2010, 11:37
0
Там на кожній пачці желатину пишуть, с кільки саме цього желатину тре покласти на певну кількість води. Коли ми робили з желе, ми додавали желатину з розрахунку на 50 мл. води, а потім взяли з розрахунку на 200, от і все Вдалих експериментів
avatar

Lana

  • 26 лютого 2010, 11:37
0
О_о уперше чую, щоб желатин тхнув. Може він дійсно зіпсований?
avatar

Lana

  • 26 лютого 2010, 11:26
0
ммм… какое фото аппетитное представляю, какой же у торта аромат...
avatar

Inna77

  • 26 лютого 2010, 09:10
0
Мерсі!
avatar

juliasha

  • 26 лютого 2010, 08:51
0
обязательно беру на заметку, очень интересный десерт!
avatar

Al_raune

  • 25 лютого 2010, 22:17
0
дуже гарний торт!
avatar

stfalcon

  • 25 лютого 2010, 20:59
0
очень аппетитно!
avatar

Al_raune

  • 25 лютого 2010, 17:00
0
красивенный торт, прямо мега-торт!
avatar

Al_raune

  • 25 лютого 2010, 16:59
0
Аж слюнки течуть.
avatar

mikroba

  • 25 лютого 2010, 16:43
0
cпасибо за рецепт! думаю, моей дочурке должно понравиться
avatar

Notalli

  • 25 лютого 2010, 16:20