Прямий ефір


0
підтримаю привітання з приходом весни!
а салатик дійсно — веселий і цікавий)
avatar

Scratch

  • 01 березня 2010, 18:21
0
пробивайте баранячі ноги — воно того варте
avatar

Scratch

  • 01 березня 2010, 16:48
+1
Ну що дійсно прийшла весна: навіть салатик посміхається якось сонячно. Вітаю всіх нас з її приходом. Удачі!
avatar

Lyuba

  • 01 березня 2010, 16:00
0
Лишилось тільки баранячу ногу придбати
avatar

mikroba

  • 01 березня 2010, 14:19
0
Ж) нічо не можу з собою зробити
avatar

eolexe

  • 01 березня 2010, 12:43
0
У Львові «Таврії-В» нема, зате вона є в Харкові (хі-хі-хі) А якщо серйозно, то у великих маркетах можете пошукати, або на ринку у хлібних кіосках. Загалом самі по собі крабові палички смажені у клярі доволі смачні і без трубочок. Хоча ідея з трубками класна!
avatar

Alka

  • 01 березня 2010, 12:39
0
навпаки. переплюсував. за два дні вивели два нових рецепти на перше-друге місце
avatar

stfalcon

  • 01 березня 2010, 12:20
0
ми в «Таврія-В» купляли
avatar

stfalcon

  • 01 березня 2010, 12:17
0
слова справжнього серцеїда
avatar

stfalcon

  • 01 березня 2010, 12:16
0
Якщо ти дотримуєшся посту, то можна зробити й без м'яса. Просто сама ідея варити в пательні дуже полегшує життя
avatar

mikroba

  • 01 березня 2010, 10:43
0
Я так плов вже давно роблю, получається не дуже багато і швидко.
Буду чекати відгуків.
avatar

mikroba

  • 01 березня 2010, 10:38
0
настоящий мужской рецепт!
avatar

Al_raune

  • 01 березня 2010, 10:14
0
І я думала що б таке сьоні зварити, дякую за підказку. Спробую Ваш пловик в пароварці зварити.
avatar

Alka

  • 01 березня 2010, 09:55
0
Смачно, без сумніву. Де б ще ніжку таку роздобути?: )
avatar

Masha

  • 01 березня 2010, 02:03
0
Смакота!!! Аж захотілося такого плову.
avatar

Masha

  • 01 березня 2010, 02:00
0
Пасяба, мій дегустатор
avatar

mikroba

  • 01 березня 2010, 01:52
0
Перший березневий рецепт =Р Всіх з весною!
Плов виходить дуже смачний, і робиться швидко, це реальний аргумент коли капець їсти хочеться
avatar

eolexe

  • 01 березня 2010, 00:44
0
Я написала круасани — булочки, а тісто дріжджове слойоне.
avatar

Masha

  • 01 березня 2010, 00:04
0
це фантастично смачна ніжка баранчика! Я її куштувала! Дівчата рекомендую вам додати в обране!))порадуєте свої мужичків смачненьким)))))
avatar

prostoKsjy

  • 28 лютого 2010, 23:26