Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Запечена бараняча нога
/
Страви з м'яса
12
0
ну, це на смак, я клав 3 столові ложки
Scratch
28 лютого 2010, 22:21
Запечена бараняча нога
/
Страви з м'яса
12
0
«Багато солі» — це хоча б приблизно скільки?
Vitja
28 лютого 2010, 21:57
Торт "Великий яр"
/
Торти
11
0
Білі получаються сухі. Чорні більше склонні до бісквіту.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 21:49
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
Навряд чи, бо вони пружні, і просто перекласти шаром хмаринок коржі, він не надасть їм ні вологи (як крем), ні склеїть їх. Хіба що як додатковий корж, може, але він зповзатиме з крему, мені здається
Lana
28 лютого 2010, 21:34
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
Цікаво чи можливо ці хмаринки використовувати в тортах, як прослойку?
Inna
28 лютого 2010, 21:21
Сациві з куркою
/
Страви з птиці
15
0
Це дуже, дуже смачно, чесне слово
Lana
28 лютого 2010, 21:18
Торт "Великий яр"
/
Торти
11
0
Коржи пісочні?
Inna
28 лютого 2010, 21:17
Теорія брехні
/
Новини проекту
37
0
І що у вас за проблеми? Здається ніби всі чемні.
Inna
28 лютого 2010, 21:13
Сациві з куркою
/
Страви з птиці
15
0
Досить цікаво. Буду готувати.
Inna
28 лютого 2010, 21:10
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
0
Дуже приємно що сподобався.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 20:47
Кекс з чорносливом і горіхами (пісний)
/
Кекси і мафіни
20
0
всім привіт! Сьогодні готувала цей прекрасний кекс. Він дійсно такий пухкий, красивий і дуже смачнющий.
Nenenotka
28 лютого 2010, 17:41
Бельгійський хліб на пиві
/
Домашній хліб своїми руками
10
0
я завжди знав, що з пивом — смачніше!
Scratch
28 лютого 2010, 16:29
Круасани-булочки з шоколадно-горіховою начинкою
/
Булочки
13
0
Смачно мабуть, але ж круасани зі слойоного тіста. Але начинка цікава, тре скуштувати
Lana
28 лютого 2010, 14:35
Круасани-булочки з шоколадно-горіховою начинкою
/
Булочки
13
0
Гарненькі, і начинка незвична.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 12:26
Котлети "незвичайні"
/
Страви з птиці
10
0
Так вони смачні і подобаються всім.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 11:50
Печиво "Глаголики"
/
Печиво
4
0
Там немає чому вчитись, дуже просто.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 11:49
Печиво "Глаголики"
/
Печиво
4
0
Так, моя мала була в захваті. Діти хочуть чогось такого.
babenko-tanya
28 лютого 2010, 11:48
Передвалентиння 2, або сьоме небо власними руками, або хмаринки
/
Солодощі та цукерки
33
0
Дякую.
Masha
28 лютого 2010, 01:20
Картопляні човники
/
Овочеві другі страви
4
0
Роблю подібні, дуже смачно.
Masha
28 лютого 2010, 01:08
Котлети "незвичайні"
/
Страви з птиці
10
0
Смачні, люблю такі.
Masha
28 лютого 2010, 01:07
←
3214
3215
3216
3217
3218
3219
3220
3221
3222
→
Scratch