Прямий ефір


0
ну, це на смак, я клав 3 столові ложки
avatar

Scratch

  • 28 лютого 2010, 22:21
0
«Багато солі» — це хоча б приблизно скільки?
avatar

Vitja

  • 28 лютого 2010, 21:57
0
Білі получаються сухі. Чорні більше склонні до бісквіту.
avatar

babenko-tanya

  • 28 лютого 2010, 21:49
0
Навряд чи, бо вони пружні, і просто перекласти шаром хмаринок коржі, він не надасть їм ні вологи (як крем), ні склеїть їх. Хіба що як додатковий корж, може, але він зповзатиме з крему, мені здається
avatar

Lana

  • 28 лютого 2010, 21:34
0
Цікаво чи можливо ці хмаринки використовувати в тортах, як прослойку?
avatar

Inna

  • 28 лютого 2010, 21:21
0
Це дуже, дуже смачно, чесне слово
avatar

Lana

  • 28 лютого 2010, 21:18
0
Коржи пісочні?
avatar

Inna

  • 28 лютого 2010, 21:17
0
І що у вас за проблеми? Здається ніби всі чемні.
avatar

Inna

  • 28 лютого 2010, 21:13
0
Досить цікаво. Буду готувати.
avatar

Inna

  • 28 лютого 2010, 21:10
0
Дуже приємно що сподобався.
avatar

babenko-tanya

  • 28 лютого 2010, 20:47
0
всім привіт! Сьогодні готувала цей прекрасний кекс. Він дійсно такий пухкий, красивий і дуже смачнющий.
avatar

Nenenotka

  • 28 лютого 2010, 17:41
0
я завжди знав, що з пивом — смачніше!
avatar

Scratch

  • 28 лютого 2010, 16:29
0
Смачно мабуть, але ж круасани зі слойоного тіста. Але начинка цікава, тре скуштувати
avatar

Lana

  • 28 лютого 2010, 14:35
0
Гарненькі, і начинка незвична.
avatar

babenko-tanya

  • 28 лютого 2010, 12:26
0
Так вони смачні і подобаються всім.
avatar

babenko-tanya

  • 28 лютого 2010, 11:50
0
Там немає чому вчитись, дуже просто.
avatar

babenko-tanya

  • 28 лютого 2010, 11:49
0
Так, моя мала була в захваті. Діти хочуть чогось такого.
avatar

babenko-tanya

  • 28 лютого 2010, 11:48
0
Роблю подібні, дуже смачно.
avatar

Masha

  • 28 лютого 2010, 01:08
0
Смачні, люблю такі.
avatar

Masha

  • 28 лютого 2010, 01:07