0
Вони такі смачнезні і готувати швидко і легкою На здоров'я!
avatar

Medunya

  • 04 April 2015, 20:50
0
Дуже гарно, що рецепт сподобався Ці млинці мені теж та-а-ак подобаються
avatar

Medunya

  • 04 April 2015, 20:48
0
Класні гніздечка
avatar

Medunya

  • 04 April 2015, 20:44
0
Яскравий салат. І зайчик намальований такий цікавий. На чому він так намальований? На дитячій грифельній дошці чи ще чомусь такому чорному? Може чорна кам'яна тарілка-піднос? Розглядаю-розглядаю. Мабуть не вгадаю
avatar

Medunya

  • 04 April 2015, 20:17
0
Думаю, що усе має вдатися
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 22:16
0
Було-було, сама знаю, спостерігала на інших сайтах, тому і ділюсь інформацією. Іншим кулінарам, які приймають участь чесно, в таких випадках дуже образливо стає від такої нечесної гри.Хоча і тоді, коли лише після одного рецепту на конкурс можна буде голосувати за фаворитів, накрутчики голосів знають як таке обійти. Новий кулінар реєструється на Кукорамі і виставляє припустимо 8 рецептів на конкурс, але кожен рецепт реєструє як від іншогого новозареєстрованого( а інколи навіть і давно зареєстрованого але тихо сидящого до цього часу)кулінара. А при визначені фаворитів усі ці начебто різні кулінари назвуть фаворитом якусь одну конкретну роботу з тих їх восьми. Так теж уже було і не раз на інших сайтах. Правда там адміни виявились досить кмітливими і розсекретили цей їх задум, ще і іншим кулінарам повідомили, що на їх сайті порядок і такі речі не пройдуть хай навіть і не пробують
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 20:25
0
Так, з таких доступних продуктів дуже вдалі млинці виходять
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 20:12
0
Ну і було б добре зазначити, що обирати своїх фаворитів серед конкурсних рецептів мають право лише ті, хто опублікував хоча б один рецепт на цей конкурс(щоб не було накруток голосів від невідомих до цього часу на Кукорамі кулінарів, а також кулінарів, які уже забули, коли останній раз на Кукораму заходили. Бо в інакшому випадку надзвичайно легко і без проблем можна організувати накрутку). А також кожен учасник конкурсу має в обов'язковому порядку обрати якийсь рецепт-фаворит(чи два — раз два призи), а не просто тихенько мовчки відсидітися і чекати, поки хтось когось буде обирати.
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 19:23
0
Збиваю білки найзвичайнійсіньким способом: з холодильника яйце. Відділила білок і збила кухонним комбайном. Коли уже збитий білок до щільної піни — лише тоді додаю цукор по частинам. Хоча у мене потужній кухонний комбайн і він збиває без проблем будь-які білки: теплі і холодні, зістарені і свіжі. І навіть якщо цукор додати відразу увесь на самісінькому початку прямо в білок — все одно усе ідеально зіб'є.
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 19:11
0
Дозріває корж при кімнатній температурі, загорненим у кулінарний папір. Скропити можно за бажанням солодким чаєм, солодкою кавою з коньяком, легким солодким сиропом з алкоголем
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 19:07
0
та я абсолютно згідна, що кожен вирішує усе для себе сам. Збудники сальмонельозу чудово живуть у свинях, великій рогатій худобі, водоплавній птиці. І набагато-набагато ймовірніше цією хворобою заразитися, якщо нема санітарного контролю забою худоби і птиці, і коли іде стикання на якомусь етапі приготування сирої і готової продукції, а не від яєць, та ще й перепелинх. От тут справді є про що поговорити про реальні ризики. Інформація по сальмонельоз:
Заражение сальмонеллезом возможно практически через все продукты питания. Чтобы возникло заболевание, должно произойти массивное заражение, а возбудитель сальмонеллеза лучше и быстрее размножается в белковых пищевых продуктах. Причем доля мясной продукции среди всех случаев заражения, составляет около 70 процентов. Затем идут молочные продукты, рыбные и яичные изделия. Растительные продукты питания не часто вызывают заболевание, так как в них размножение бактерий практически не происходит.
Сальмонелла очень устойчива и способна долго сохраняться во внешней среде: в водоемах — 120 дней, в почве до 1. 5 лет, в помещениях в пыли – до 500 дней, в морской воде — 200 дней. В продуктах питания: в молоке – 20 дней, в колбасных продуктах – 2-4 месяца, в кефире – 2 месяца, в замороженном мясе – от полугода до года, в сливочном масле – 120 дней, в пиве – 2 месяца, в сырах – почти год. Мясные и молочные продукты способны не только сохранять сальмонеллу, но в них она успешно размножается, при этом ни внешний вид, ни вкус продуктов не изменяется. В этом состоит коварство сальмонеллеза.
Так що перепелині яйця, звичайно, несуть якусь мінімальну загрозу на зараження, але уже після молока, ковбаси і усіх ковбасних продуктів, усіх молочних продуктів, м'яса, риби, пива і аж після них… яйця.
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 19:04
0
Ох і гарненький же вийшов Як чудово, що усе вдалося
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 10:47
0
Перепелині яйця — це унікальний дієтичний продукт, який відрізняється більшим, ніж куряче яйце, вмістом вітамінів і мікроелементів, легкозасвоювані білки і жири, залізо, незамінні амінокислоти. Унікальні властивості перепелиних яєць виявляються в тому, що вони здатні успішно лікувати багато захворювань людини, а також є цінним і збалансованим продуктом харчування для дітей і дорослих, в раціоні як хворої людини, так і здорового.

Найголовніший ворог тих людей, які вважають за краще пити яйця сирими, це сальмонельоз. Щорічно фіксується безліч смертей, пов'язаних із захворюванням на сальмонельоз. Перепілки мають температуру тіла 44 градуси, що на 30 градусів вище, ніж курки, тому розвиток збудника сальмонели у них неможливо, і перепелині яйця можна вживати в їжу як вареними, так і сирими, не побоюючись захворіти на сальмонельоз. Це властивість перепелиних яєць особливо важливо в дієтхарчування, тому що при вживанні яєць у сирому вигляді всі вітаміни та мікроелементи залишаються незмінними і йдуть на благо людини, тоді як при термічній обробці частина корисних речовин втрачається.

Перепілки відрізняються відмінним здоров'ям і високим імунітетом, що робить вживання перепелиних яєць безпечним для здоров'я людини.
Джерело toyhealth.ru/page/unikalni-vlastivosti-perepelinih-jayec
Ну а найголовніше — особистий досвід. Ось уже 15 років маю змогу спостерігати, як у нас в місті продавчиня забезпечує перепелиними яйцями майже усе місто. Продає по 700-800 яєць в день. беруть їх у нас на 95 % для лікування, тобто споживання виключно в сирому вигляді. ЖОДНОГО!!! випадку за цей час(множимо кількість яєць на кількість днів)захворювання сальмонельозом не було, бо у нас люди такі, що моментально прибігають і жахливо скандалять якщо щось не так.А в Японії лише тими сирими яйцями держава і врятувала своїх дітей післяатомних вибухів у Хіросімі та Нагасакі.
avatar

Medunya

  • 03 April 2015, 10:44
0
Смакота
avatar

Medunya

  • 02 April 2015, 23:47
0
Які вони в «крапинку» вийшли. Гарненькі, з конопушками
avatar

Medunya

  • 02 April 2015, 23:45
0
Яка цікава паска І дріжджі, і сода в одному тісті. А ще й пісна І яка пухкенька
avatar

Medunya

  • 02 April 2015, 23:43
0
Люблю такий рулет — виходить багато і всім подобається
avatar

Medunya

  • 02 April 2015, 23:39
0
Дуже корисна випічка і за те, що не розгубилася і викрутилася з продуктами — великий плюс тобі
avatar

Medunya

  • 02 April 2015, 23:37