Прямий ефір


0
В спекотні літні дні квас — це дуже добре, а квас власного приготування — це ще краще! Супер!!!
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 13:52
0
Цікавий тортик, а тісто то яке легке…
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 13:19
0
Дуууже оригінально, Машенька, ти як завжди вигадаєш щось нове, цікаве та смачне, а особливих затрат на приготування не потрібно. Дякуємо!!!
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 13:13
0
Канапочки дійсно смачні. Ще й назва так гарно підібрана
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 13:07
0
Які ж вони апетитненькі! Мммммм…
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 12:55
0
Це саме те, що потрібно для дітей. Вони із захопленням посмпкують такими їжачками
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 12:54
0
Машенька, як завжди — неперевершено!!!
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 12:52
0
Привіт і тобі, Машенька Я й сама рада такому сайту і дякую, що ти показала його. Будемо разом ділитись зі всіма своїми рецептами
avatar

Alter_Ego

  • 14 вересня 2009, 11:34
0
Іра, привіт. Дуже рада тебе зустріти на цьому сайті. Рецепт дуже потрібний і корисний для тих в кого немає вершків. Бажаю успіхів.Мир анимашек
avatar

Masha

  • 14 вересня 2009, 11:23
0
Можна і сулугуні, тут вже хто що любить, але напевне він не розтопиться.
avatar

Masha

  • 12 вересня 2009, 00:12
0
цікаво, а якщо сир сулугуні спробувати…
avatar

Scratch

  • 11 вересня 2009, 21:06
0
Дякую, кулінарія це моє захоплення, дуже люблю пошуршати на кухні. Ну а коли печу якусь смакоту, тоді можна сказати навіть відпочиваю.
avatar

Masha

  • 11 вересня 2009, 09:12
0
Цікавий смак.
avatar

Masha

  • 11 вересня 2009, 09:08
0
Виглядає як завжди дуже гарно і апетитно! Я думаю тобі треба відкривати власний бізнес в цій сфері
avatar

stfalcon

  • 11 вересня 2009, 03:11
0
коли встиг?
avatar

stfalcon

  • 11 вересня 2009, 03:09
0
Дякую, дуже рада що вам сподобалось.
avatar

Masha

  • 11 вересня 2009, 00:34
0
круто. реально круто, я таке тільки в ресторанах їв
avatar

Scratch

  • 10 вересня 2009, 20:26
0
уявляю собі цю смакоту. я взагалі лимонне люблю.
avatar

Scratch

  • 10 вересня 2009, 18:50