Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Квас з сирого буряка
/
Прохолодні напої
15
0
В спекотні літні дні квас — це дуже добре, а квас власного приготування — це ще краще! Супер!!!
Alter_Ego
14 вересня 2009, 13:52
Торт "Виноградинка"
/
Торти
7
0
Цікавий тортик, а тісто то яке легке…
Alter_Ego
14 вересня 2009, 13:19
Тістечка з вафель, без випічки "Вишеньки"
/
Тістечка без випічки
27
0
Дуууже оригінально, Машенька, ти як завжди вигадаєш щось нове, цікаве та смачне, а особливих затрат на приготування не потрібно. Дякуємо!!!
Alter_Ego
14 вересня 2009, 13:13
Канапки "Грибочки на галявині"
/
Легкі закуски
13
0
Канапочки дійсно смачні. Ще й назва так гарно підібрана
Alter_Ego
14 вересня 2009, 13:07
Лимонні кексики і лимонний кекс
/
Кекси і мафіни
13
0
Які ж вони апетитненькі! Мммммм…
Alter_Ego
14 вересня 2009, 12:55
Картопляне пюре "Їжачки"
/
Для дітей
10
0
Це саме те, що потрібно для дітей. Вони із захопленням посмпкують такими їжачками
Alter_Ego
14 вересня 2009, 12:54
Тістечка з ніжним банановим кремом
/
Тістечка
7
0
Машенька, як завжди — неперевершено!!!
Alter_Ego
14 вересня 2009, 12:52
Домашній сир-крем "Маскарпоне" (без вершків)
/
Крем
18
0
Привіт і тобі, Машенька
Я й сама рада такому сайту і дякую, що ти показала його. Будемо разом ділитись зі всіма своїми рецептами
Alter_Ego
14 вересня 2009, 11:34
Домашній сир-крем "Маскарпоне" (без вершків)
/
Крем
18
0
Іра, привіт. Дуже рада тебе зустріти на цьому сайті. Рецепт дуже потрібний і корисний для тих в кого немає вершків. Бажаю успіхів.
Masha
14 вересня 2009, 11:23
Фарширована сарделька
/
Гарячі закуски
4
0
Можна і сулугуні, тут вже хто що любить, але напевне він не розтопиться.
Masha
12 вересня 2009, 00:12
Фарширована сарделька
/
Гарячі закуски
4
0
цікаво, а якщо сир сулугуні спробувати…
Scratch
11 вересня 2009, 21:06
Тістечка з ніжним банановим кремом
/
Тістечка
7
0
Дякую, кулінарія це моє захоплення, дуже люблю пошуршати на кухні. Ну а коли печу якусь смакоту, тоді можна сказати навіть відпочиваю.
Masha
11 вересня 2009, 09:12
Кава з перчиком
/
Кава
3
0
Цікавий смак.
Masha
11 вересня 2009, 09:08
Тістечка з ніжним банановим кремом
/
Тістечка
7
0
Виглядає як завжди дуже гарно і апетитно! Я думаю тобі треба відкривати власний бізнес в цій сфері
stfalcon
11 вересня 2009, 03:11
Тістечка з ніжним банановим кремом
/
Тістечка
7
0
коли встиг?
stfalcon
11 вересня 2009, 03:09
Тістечка з ніжним банановим кремом
/
Тістечка
7
0
Дякую, дуже рада що вам сподобалось.
Masha
11 вересня 2009, 00:34
Лимонні кексики і лимонний кекс
/
Кекси і мафіни
13
0
Scratch
10 вересня 2009, 20:58
Тістечка з ніжним банановим кремом
/
Тістечка
7
0
круто. реально круто, я таке тільки в ресторанах їв
Scratch
10 вересня 2009, 20:26
Лимонні кексики і лимонний кекс
/
Кекси і мафіни
13
0
Masha
10 вересня 2009, 18:58
Лимонні кексики і лимонний кекс
/
Кекси і мафіни
13
0
уявляю собі цю смакоту. я взагалі лимонне люблю.
Scratch
10 вересня 2009, 18:50
←
3317
3318
3319
3320
3321
3322
3323
3324
3325
→
Alter_Ego