Прямий ефір


0
Дякую і вам за добрі слова.
avatar

Masha

  • 10 вересня 2009, 14:55
0
Дякую.
avatar

Masha

  • 10 вересня 2009, 14:52
0
Дійсно, дуже апетитний тортик.
avatar

Zazazy

  • 10 вересня 2009, 10:56
0
Супер ідея, красиво і просто.
avatar

Zazazy

  • 10 вересня 2009, 10:54
0
Такі жовтенькі і ароматні.
avatar

Zazazy

  • 10 вересня 2009, 10:50
0
Прикольна ідея подачі звичайного картопляного пюре.
avatar

Zazazy

  • 10 вересня 2009, 10:45
0
Дуже оригінально, дякую за рецепт.
avatar

Zazazy

  • 10 вересня 2009, 10:43
0
Так, люблю щоб все було гарним.
avatar

Masha

  • 10 вересня 2009, 09:11
0
Дякую, його звати Юрчик.
avatar

Masha

  • 10 вересня 2009, 08:51
0
ааа! малий супер )!!! як його звати ?
avatar

stfalcon

  • 10 вересня 2009, 03:40
0
підозрюю, що в тебе величезний архів анімованих картинок )
avatar

stfalcon

  • 10 вересня 2009, 03:39
0
Дуже гарна ідея.
avatar

Masha

  • 10 вересня 2009, 01:04
0
Дякую, рада що вам сподобались мої канапочки
avatar

Masha

  • 09 вересня 2009, 23:27
0
Красиве доповнення святкового столу.
avatar

Shef

  • 09 вересня 2009, 23:17
0
прикольно і оригінально. на пікнік — те що треба
avatar

Scratch

  • 09 вересня 2009, 22:18
0
Дякую, рада що вам подобаються мої рецепти.
avatar

Masha

  • 09 вересня 2009, 19:59
0
а я завтра з друзями іду на шашлики в ліс, і по-моємо це чудовий «похідний» варіант канапок
avatar

prostoKsjy

  • 09 вересня 2009, 17:05