Прямий ефір


0
це рецепт для справжніх гурманів… Я таку каву просто обожнюю!
avatar

prostoKsjy

  • 09 вересня 2009, 17:00
0
Я собі можу лише уявити як за допомогою таких вишеньок можна прикрасити святковий торт.Велике спасибі за гарні ідеї щодо десертів!
avatar

prostoKsjy

  • 09 вересня 2009, 16:55
0
гарний рецепт. в тебе дуже творча фантазія!
avatar

stfalcon

  • 09 вересня 2009, 13:26
0
Дуже рада що сподобалось вам і вашим друзям.
avatar

Masha

  • 09 вересня 2009, 02:58
0
Апетитний тортик.
avatar

Shef

  • 09 вересня 2009, 02:37
0
Дуже ефектно, робота мастера.
avatar

Shef

  • 09 вересня 2009, 02:35
0
Ось такий смачний обман
avatar

Masha

  • 09 вересня 2009, 01:25
0
мощьно! я теж думав що просто вишня в пудрі! круто…
avatar

Scratch

  • 08 вересня 2009, 18:52
0
Дякую, всі хто бачив, тоже на перший погляд думали що то справжня вишня.
avatar

Masha

  • 08 вересня 2009, 17:49
0
виглядає просто бомбово! якщо дивитися тільки на першу чи останню фотки, то можна подумати, що це справжні вишні
avatar

stfalcon

  • 08 вересня 2009, 12:39
0
Смачно без сумніву, люблю таку смакоту.
avatar

Masha

  • 08 вересня 2009, 02:34
0
Как-то название меня испугало, но почитав даже намерен как-то приготовить попробовать))
avatar

Graff

  • 07 вересня 2009, 20:14
0
Попробовал испечь… мда… с тестом работать нужно еще учиться..)) Попрошу кого-то другого))
avatar

Graff

  • 07 вересня 2009, 19:33
0
Ой ой!!!)) Ребятки — да тут-же совсем нет мяса!)) Меня терзают смутные сомнения)))
avatar

Graff

  • 07 вересня 2009, 18:53
0
Я больше люблю свинину или просто целую курицу, но и крылья можно, темболие когда они так сногсшибательно выглядят!)))
avatar

Graff

  • 07 вересня 2009, 18:20
0
оОООХ, КАК ЖЕ Я ТАКУЮ КАРТОШЕЧКУ ЛЮБЛЮ НА ОТКРЫТИИ СЕЗОНА НА УТКУ ГОТОВИТЬ, И УЖЕ ДАЖЕ НЕ ВАЖНО ПОДСТРЕЛИТ ЛИ КТО УТКУ — КАРТОШКА И ВОДОЧКА ИЗ БОЧКИ С ХОЛОДНОЙ ВОДОЙ — И ОТКРЫТИЕ ОХОТЫ ОФОРМЛЕНО!))
avatar

Graff

  • 07 вересня 2009, 17:59
0
Ну як, виходить ? А ще замість винограду можна полуницю або різнокольорове желе.
avatar

Dana

  • 06 вересня 2009, 23:31
0
Супер!)) Спасибо!)) Просто шик! Мне очень понравилось — идея и воплощение и результат!!! Спасибо!
avatar

Graff

  • 06 вересня 2009, 22:29