Прямий ефір


0
Даночка, ти просто молодчинка!!!
avatar

Julenka

  • 27 листопада 2009, 20:59
0
Туди ще б м«яска смаженого!
avatar

Dana

  • 27 листопада 2009, 20:40
0
Гарненькій! А смачно мабуть!
avatar

Dana

  • 27 листопада 2009, 20:38
0
Неймовірно. Аж їсти захотілось.
Зараз на дієті, скоро свята треба трохи )
А от з нового року обов«язково зроблю, ням ням
avatar

mikroba

  • 26 листопада 2009, 23:16
0
Я в захваті, чудова стаття. Я б хотіла краще знати всі традиції японської кухні, бо мені дуже подобається. Але після прочитання статті зрозуміла, що багато чого робила не правильно.
Буду вчитись )
avatar

mikroba

  • 26 листопада 2009, 22:52
0
дякуюяк людині, яка їх малювала — дуже приємний комплімент))))))))
avatar

Scratch

  • 26 листопада 2009, 22:34
0
ми любій допомозі раді))))
avatar

Scratch

  • 26 листопада 2009, 22:33
0
Кльово, кльово )
avatar

mikroba

  • 26 листопада 2009, 22:30
0
Я вже рекламувала кукораму )
Правда не маю багато друзів, що цікавляться кулінарією.
Але я спробую ще запостати про кукораму.
avatar

mikroba

  • 26 листопада 2009, 22:25
0
ну, тоді знай, ота піджарка деколи просто спасала людей з гуртожику
avatar

Scratch

  • 26 листопада 2009, 21:28
0
Насправді я в гуртожитку не жив, і практично весь мій кулінарний досвід — набутий після одруження. А пісні, глевкі каші набридли в першу чергу дружині
avatar

manuna

  • 26 листопада 2009, 21:15
0
а я вважаю, що традиції певної кухні треба поважати. якщо у Японії прийнято їсти страву саме таким чином і саме так вести себе у японському ресторані, то так і треба себе поводити.
хоча, звичайно, так суворо докоряти відвідувачів — це круто
avatar

Scratch

  • 26 листопада 2009, 20:20
0
щось мені підказує що ця людина занє що таке гуртожиток
avatar

Scratch

  • 26 листопада 2009, 18:55
0
а далі робіть ресторан для людей
avatar

stfalcon

  • 26 листопада 2009, 18:37
0
«Вам набридли пісні, глевкі каші, що вже до рота не лізуть?» зразу видно споріднену душу )
обов’язково спробую!
avatar

stfalcon

  • 26 листопада 2009, 18:34
0
ми сьогодні цілий ранок на парах медитували на фотку цього тортіка… М-м-м…
avatar

prostoKsjy

  • 26 листопада 2009, 16:33
0
насправді, вони не лише в ЛА є каліфорнійські… ну не лажа, але не автентично
avatar

Lana

  • 26 листопада 2009, 06:57
0
цікаво. дякую . як буду в ЛА, то обовязково зайду до сусі-деспотів

ps. то каліфорнійські роли то лажа?
avatar

stfalcon

  • 26 листопада 2009, 02:47
0
якщо в вас щось не працює, чи працює не так, то пишіть сюди чи мені в ЛС
avatar

stfalcon

  • 26 листопада 2009, 02:43
0
круто! аж їсти захотілося… все. я їду додому
avatar

stfalcon

  • 26 листопада 2009, 02:39