Прямий ефір


0
ну я якось молоко не дуже…
avatar

Scratch

  • 25 листопада 2009, 22:49
0
Cookorama.Net — ми знаходимо друзів! )))))))
avatar

Scratch

  • 25 листопада 2009, 22:46
0
не те слово
avatar

Lana

  • 25 листопада 2009, 22:40
0
а інтернет виявляється тісний ))
avatar

stfalcon

  • 25 листопада 2009, 22:36
0
вона сама
avatar

Lana

  • 25 листопада 2009, 22:34
0
А збите молоко зі свіжим тертим мигдалем і кардамоном взагалі фантастична штука
avatar

Lana

  • 25 листопада 2009, 22:15
0
Ага, він
avatar

Lana

  • 25 листопада 2009, 22:14
0
це той самий? що і на фотці з призом?
avatar

Scratch

  • 25 листопада 2009, 22:13
0
взагалі, якщо просто заварити каву з молотим мигдалем — виходить дуже класно.
avatar

Scratch

  • 25 листопада 2009, 21:59
0
о_О… охо-хоу. Rassvetnaya!? ))
avatar

stfalcon

  • 25 листопада 2009, 19:53
0
ну ніби більш-менш пофіксив усі знайдені баги. і комменти вже працюють
avatar

stfalcon

  • 25 листопада 2009, 17:07
0
ну про саму Ларису сказати багато не можу — особисто не знайомий)))) якщо серйозно то Гаєвська Лариса — це домогосподарка, у якої головне хобі (яке вже вийшло на професійний рівень)) — це кулінарія. вона все життя збирає рецепти, експериментує, ну і готує відповідно. автор декількох книг-бестселлерів у кулінарній тематиці. сама книга — доволі гарна збірка її самих улюблених рецептів.
avatar

Scratch

  • 23 листопада 2009, 22:02
0
А можна взнати більш детально про приз (Гаєвську Ларису)?
avatar

Kagor

  • 23 листопада 2009, 21:52
0
крізь перепони оновлень, глюків та інших негараздів, до нас нарешті добралося фото нашого переможця — Lana разом з заслуженим призом!!! і знову вітаємо! )))
avatar

Scratch

  • 23 листопада 2009, 21:51
0
непогано, тільки перець болгарський, це так його називають росіяни.
Українською це буде — салатний чи солодкий та смажать його а не жарать
avatar

Kagor

  • 23 листопада 2009, 21:37
0
згоден, колись такі куштував, здається, в якомусь кафе у Львові — дуже смачно, хоча це діло смаку
avatar

Scratch

  • 23 листопада 2009, 21:36
-1
кляр для шницлів готують із борошна а решта може бути!
avatar

Kagor

  • 23 листопада 2009, 21:26
-1
Dana, а ще смачніші виходять вареники з начинкою навпіл; домашній сир + відварена гречка, заправити їх розтопленим вершковим маслом та подати зі сметанкою.
Ось я писав
чи тут, смачного!
avatar

Kagor

  • 23 листопада 2009, 21:19
0
тісто виходить «дубове»
avatar

Kagor

  • 23 листопада 2009, 20:55
0
а як рідина холодна, то тісто якесь не таке виходить? просто цікаво. я ніколи не місив
avatar

stfalcon

  • 23 листопада 2009, 18:14