Прямий ефір


0
отож. а естетика мені якось по .....))) з пюрешкою — просто клас!
avatar

Scratch

  • 03 грудня 2009, 22:59
0
я схоже готую курячі сердечка. на вигляд не дуже естетично, але смачно — за вуха не відтягти
avatar

Lana

  • 03 грудня 2009, 22:44
0
Дяк ^_^
avatar

Lana

  • 03 грудня 2009, 22:31
0
а з глюком будемо розбиратись. такого ще не було
avatar

Scratch

  • 03 грудня 2009, 22:09
0
щас поправлю
avatar

Scratch

  • 03 грудня 2009, 22:02
0
як думаєш, такий блоґ корисним буде, чи буде порожній? просто я не знаю, взагалі чи багато є відканованих куховарських книжок…
avatar

Lana

  • 03 грудня 2009, 21:54
0
це якісь чергові глюки
я вже написала листа з рештою фото
avatar

Lana

  • 03 грудня 2009, 21:53
0
оце якраз почитаю. завтра на роботі роздрукую і буду кулінарить)
avatar

Scratch

  • 03 грудня 2009, 21:36
0
мабуть, фотки трохи не ті)) в більшості…
avatar

Scratch

  • 03 грудня 2009, 21:34
0
Приєднуюсь до привітань! Дана молодець. Я навіть не сумніваюсь, що ця книжка стане їй в нагоді і деякі рецепти ми незабаром побачимо на Кукорамі .
avatar

stfalcon

  • 01 грудня 2009, 13:19
0

краща стаття листопада!!!
avatar

Scratch

  • 01 грудня 2009, 00:29
0
а взагалю, т оя юморю трохи
avatar

Scratch

  • 28 листопада 2009, 22:27
0
не раз бачив як вони по клавіатурі стучатьі як бокал пива підіймають
avatar

Scratch

  • 28 листопада 2009, 22:24
0
о_О'. еее. що ти маєш на увазі? (:
avatar

stfalcon

  • 28 листопада 2009, 21:22
0
ото я думав, щось підозріло знайомі пальці)))
avatar

Scratch

  • 28 листопада 2009, 15:45
+1
угу, а то набридли вже пісні, гливкі каші)))))
avatar

Scratch

  • 28 листопада 2009, 14:39
+1
ага. і можна без каші їсти
avatar

stfalcon

  • 28 листопада 2009, 14:19
0
А чого тільки Даночка? На третій фотці мої пальці
avatar

stfalcon

  • 28 листопада 2009, 14:19
0
не то слово! особливо добре з кавою иіцною, бо торт дуже солодкий
avatar

Lana

  • 27 листопада 2009, 21:16