Прямий ефір


0
Пофіксив помилку в шаблонах розсилки, частково оновив український мовний файл, виправив благ з вибраними блогами.

Доречі тепер можна назначати адміністраторів і модераторів блогів. Як думаєте, нам це потрібно?
Також можна створювати топіки-голосування і топіки-посилання.
avatar

stfalcon

  • 22 листопада 2009, 15:45
0
гуртожиток нагадує
avatar

Scratch

  • 21 листопада 2009, 18:32
0
в принципі, і таке можливе)))))
avatar

Scratch

  • 21 листопада 2009, 17:50
0
Ловлю себе на думці, що вчора їв практично те саме, але з консерви під назвою «Рибні тефтелі». Тільки замість рисової крупи у інгредієнтах зазначена перлова, і все плаває в томаті.
avatar

manuna

  • 20 листопада 2009, 23:42
0
+1 за ностальгію. я колись їх в дитинстві так любив…
avatar

Scratch

  • 20 листопада 2009, 22:12
0
вареники!!!
вибачте, не міч втриматись…
avatar

Scratch

  • 20 листопада 2009, 22:12
0
avatar

stfalcon

  • 20 листопада 2009, 16:14
0
прикольна штука. я його люблю на хліб накладати і їсти як бутерброд
avatar

Scratch

  • 18 листопада 2009, 20:29
0
Салат по різному смачний і дуже легко готується! Якщо прийшли несподівані гості, то він стає в пригоді.
avatar

Dana

  • 18 листопада 2009, 20:18
0
я цей салат так само готую. Але подаю його у вафельних корзинках, теж непогано
avatar

prostoKsjy

  • 18 листопада 2009, 19:26
0
ну в мене виглядає трохи попростіше — я його в гранчаку останній раз робив
avatar

Scratch

  • 18 листопада 2009, 18:43
0
а я його куштував! кльовий салат
avatar

stfalcon

  • 18 листопада 2009, 02:58
0
Круто! Гарно виглядає!
avatar

Dana

  • 17 листопада 2009, 22:39
0
дуже рада, що допомогла
avatar

mikroba

  • 17 листопада 2009, 16:09
0
чоколядовий, мій улюблений
avatar

prostoKsjy

  • 17 листопада 2009, 15:14
0
Я чекаю поки добре цукор розтопиться. Ну можливо не 10 а 5 хв. Якось час не засікаю, завжди дивлюся по готовності.
Дуже рада, що тортик сподобався!
avatar

Dana

  • 17 листопада 2009, 13:41
0
Солодкі треба, то моя слабість і згуба
avatar

Masha

  • 17 листопада 2009, 04:22
0
А ще хотіла на рахунок глазурі спитати: а нащо так довго її варити? Я роблю з таких самих інгредієнтів, але все зразу висипаю-виливаю на маленьку сковорідку і на малому вогні, помішуючи варю. Тільки все добре перемішається і розтопиться, точніше вже стане помадкою знімаю з вогню і все, готово. У мене цей процес займає 1 — 2 хв.
avatar

Masha

  • 17 листопада 2009, 04:21
0
Класний тортик. " Така смакота! ", як каже мій Юрчик. Супер шоколадний.
avatar

Masha

  • 17 листопада 2009, 04:17