Пофіксив помилку в шаблонах розсилки, частково оновив український мовний файл, виправив благ з вибраними блогами.
Доречі тепер можна назначати адміністраторів і модераторів блогів. Як думаєте, нам це потрібно?
Також можна створювати топіки-голосування і топіки-посилання.
Ловлю себе на думці, що вчора їв практично те саме, але з консерви під назвою «Рибні тефтелі». Тільки замість рисової крупи у інгредієнтах зазначена перлова, і все плаває в томаті.
А ще хотіла на рахунок глазурі спитати: а нащо так довго її варити? Я роблю з таких самих інгредієнтів, але все зразу висипаю-виливаю на маленьку сковорідку і на малому вогні, помішуючи варю. Тільки все добре перемішається і розтопиться, точніше вже стане помадкою знімаю з вогню і все, готово. У мене цей процес займає 1 — 2 хв.
Доречі тепер можна назначати адміністраторів і модераторів блогів. Як думаєте, нам це потрібно?
Також можна створювати топіки-голосування і топіки-посилання.
stfalcon