Ми зможемо врахувати ваш голос якшо ви авторизуєтесь на сайті.
Швидкий вхід
Оберіть сайт, на якому ви вже зареєстровані
Указать OpenId
OpenID
Увійти
Вхід з паролем
Зареєструватися
Логін або e-mail
Нагадати пароль
Пароль
Увійти
Запам'ятати мене
укр
рус
eng
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
Увійти
або
Зареєструватися
Рецепти
Підбір за інгредієнтами
Люди
Ми в соцмережах
укр
рус
eng
Прямий ефір
Свинина з рукава, смачно, ніжно, соковито ...
/
Страви з м'яса
9
0
Колись мій хлопець тоже мене по ресторанах водив, а тепер ми робимо собі дома ресторан
Masha
17 листопада 2009, 04:13
Торт "Черепаха"
/
Торти
18
0
настільки класний торт, що ми навіть не встигли його пофоткати толком — розмели!
stfalcon
16 листопада 2009, 21:41
Шніцель
/
М'ясні другі страви
11
0
і головне, що судячи з того що нещодавно розмовляли, нічого шкідливого не сталося — травлення нормальне))) так шо шніцель — це зер гут!)))
Scratch
16 листопада 2009, 19:37
Джин з тоніком
/
Коктейлі
9
0
краще «похмелочний» — легко йде)))
Scratch
16 листопада 2009, 19:35
Конкурс на кращу статтю листопада!
/
Конкурси
9
0
рецепти можна на любу тему і з любих інгрідієнтів викладати — головне щоб було смачно
Scratch
16 листопада 2009, 19:13
Осіння фантазія
/
Овочеві салати
7
0
Салати тим і цікаві, що можна імпровізувати. А чи буде смачно ви нам самі розповісте.
Lyuba
16 листопада 2009, 17:04
Печінка з ріпою і овочами в сметані
/
М'ясні другі страви
12
0
Казка про ріпку починалась саме із цього рецепту
prostoKsjy
16 листопада 2009, 16:30
Шніцель
/
М'ясні другі страви
11
0
дашіс-фантастіш!
prostoKsjy
16 листопада 2009, 16:27
Шуба з копченою рибою
/
Рибні салати
4
0
а я колись куштував. прикольно і корисно )
stfalcon
16 листопада 2009, 15:57
Джин з тоніком
/
Коктейлі
9
0
+1
stfalcon
16 листопада 2009, 15:56
Шніцель
/
М'ясні другі страви
11
0
о. яя. дастіш гурман
stfalcon
16 листопада 2009, 15:55
Яблучно-морквяний пиріг
/
Пироги
12
0
це дуже доречний рецепт для мене, тому що ми нещодавно купили соковижималку і було багато відходів з моркви.Тепер ми їх не викидаємо, а готуємо смачний періг! Дякую!!!
prostoKsjy
16 листопада 2009, 14:00
Джин з тоніком
/
Коктейлі
9
0
пропоную коктейль назвати «Ранковий», чомусь він мені бодрячим здається
prostoKsjy
16 листопада 2009, 13:55
Осіння фантазія
/
Овочеві салати
7
0
А якщо перець болгарський не обсмажувати, а сирим додати буде смачно?
prostoKsjy
16 листопада 2009, 13:52
Шніцель
/
М'ясні другі страви
11
0
тільки справжні гурмани їдять шніцель без хліба. І котлети теж
prostoKsjy
16 листопада 2009, 13:50
Млинці з гарбуза
/
Овочеві другі страви
4
0
а я додаю ще корицю для пікантності
prostoKsjy
16 листопада 2009, 13:48
Шуба з копченою рибою
/
Рибні салати
4
0
Новий рік=лице в шубі
prostoKsjy
16 листопада 2009, 13:47
Свинина з рукава, смачно, ніжно, соковито ...
/
Страви з м'яса
9
0
Рецепт простий але дуже вишуканиий. А мій хлопець ніколи мені не готує… Тільки по ресторанах водить
prostoKsjy
16 листопада 2009, 13:45
Конкурс на кращу статтю листопада!
/
Конкурси
9
0
так, звісно можна.
Dana
16 листопада 2009, 13:29
Конкурс на кращу статтю листопада!
/
Конкурси
9
0
спасибо теперь понятно. а можно сладкие блюда размещать?
kpacoma
16 листопада 2009, 12:58
←
3291
3292
3293
3294
3295
3296
3297
3298
3299
→
Masha