Прямий ефір


0
Колись мій хлопець тоже мене по ресторанах водив, а тепер ми робимо собі дома ресторан
avatar

Masha

  • 17 листопада 2009, 04:13
0
настільки класний торт, що ми навіть не встигли його пофоткати толком — розмели!
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 21:41
0
і головне, що судячи з того що нещодавно розмовляли, нічого шкідливого не сталося — травлення нормальне))) так шо шніцель — це зер гут!)))
avatar

Scratch

  • 16 листопада 2009, 19:37
0
краще «похмелочний» — легко йде)))
avatar

Scratch

  • 16 листопада 2009, 19:35
0
рецепти можна на любу тему і з любих інгрідієнтів викладати — головне щоб було смачно
avatar

Scratch

  • 16 листопада 2009, 19:13
0
Салати тим і цікаві, що можна імпровізувати. А чи буде смачно ви нам самі розповісте.
avatar

Lyuba

  • 16 листопада 2009, 17:04
0
Казка про ріпку починалась саме із цього рецепту
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 16:30
0
дашіс-фантастіш!
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 16:27
0
а я колись куштував. прикольно і корисно )
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 15:57
0
+1
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 15:56
0
о. яя. дастіш гурман
avatar

stfalcon

  • 16 листопада 2009, 15:55
0
це дуже доречний рецепт для мене, тому що ми нещодавно купили соковижималку і було багато відходів з моркви.Тепер ми їх не викидаємо, а готуємо смачний періг! Дякую!!!
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 14:00
0
пропоную коктейль назвати «Ранковий», чомусь він мені бодрячим здається
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 13:55
0
А якщо перець болгарський не обсмажувати, а сирим додати буде смачно?
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 13:52
0
тільки справжні гурмани їдять шніцель без хліба. І котлети теж
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 13:50
0
а я додаю ще корицю для пікантності
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 13:48
0
Новий рік=лице в шубі
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 13:47
0
Рецепт простий але дуже вишуканиий. А мій хлопець ніколи мені не готує… Тільки по ресторанах водить
avatar

prostoKsjy

  • 16 листопада 2009, 13:45
0
так, звісно можна.
avatar

Dana

  • 16 листопада 2009, 13:29
0
спасибо теперь понятно. а можно сладкие блюда размещать?
avatar

kpacoma

  • 16 листопада 2009, 12:58