Моя майбутня свекруха позавчора вчила мене правильно місити тісто, весь секрет полягає в тому, що замішувати його потрібно на теплому молоці, воді або сироватці, головне щоб рідина була ТЕПЛОЮ!!!
А, тю, шось я не дочитала «яйця збити в піну», а не окремо жовтки-білки, тоді нормально, воно не повинно дуже виростати. Бо я звикла, що на шарлотці воно високо сходить
я вперше це спробувала у такому салаті:
власне, листя салату
пармська шинка
авокадо
сушені помідори в олії
фета
це такаааааааа смакотища — я сушені помідори тоді вперше куштувала. Дорога, зараза, салатка (за рахунок тих самих помідорів) але за вуха не відтягти. Тому ця поливка підходить не лише для овочевих
ну це я поняв))) я літом такими варіантами бавився — снідав легкими салатами — зелень і овочі. от тоді і експерементував з оліями і соком лимону, бо поступово жувати одні помідори з петрушкою набридало)))))
взагалі до салатів завжди доречно додати декілька крапель лимонного оску) я думаю таку заправку варто використовувати для більш «легких» салатів, а не для олів'є і тому подібне.
prostoKsjy