Прямий ефір


0
Може побалуємо сьогодні своїх коханих і поріжемо хліб кружечками
avatar

prostoKsjy

  • 23 листопада 2009, 14:14
+1
Моя майбутня свекруха позавчора вчила мене правильно місити тісто, весь секрет полягає в тому, що замішувати його потрібно на теплому молоці, воді або сироватці, головне щоб рідина була ТЕПЛОЮ!!!
avatar

prostoKsjy

  • 23 листопада 2009, 14:12
0
А якщо салат м«ясний то можна ще додавати півзубчика часнику.Такі заправки до салату дуже популярні у наших місцевих кафе у Львові.
avatar

prostoKsjy

  • 23 листопада 2009, 14:08
0
))) розумію, чула би ти мене на роботі))))
avatar

Scratch

  • 22 листопада 2009, 23:35
0
Чекаю фотку і враження!
avatar

Dana

  • 22 листопада 2009, 22:07
0
А, тю, шось я не дочитала «яйця збити в піну», а не окремо жовтки-білки, тоді нормально, воно не повинно дуже виростати. Бо я звикла, що на шарлотці воно високо сходить
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 22:04
0
В принципі вони нормально виросли. Навіть на піднос не вміщалися.
Приготуєте і розкажете чи у вас виросло. Добре?
avatar

Dana

  • 22 листопада 2009, 21:59
0
я вперше це спробувала у такому салаті:
власне, листя салату
пармська шинка
авокадо
сушені помідори в олії
фета
це такаааааааа смакотища — я сушені помідори тоді вперше куштувала. Дорога, зараза, салатка (за рахунок тих самих помідорів) але за вуха не відтягти. Тому ця поливка підходить не лише для овочевих
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 21:55
0
Маша, дякуємо за рецепт! Дуже смачно!

Ось що у нас вийшло (телефоном фотографували):
avatar

Dana

  • 22 листопада 2009, 21:53
0
мені раніше було страшенно ліньки, але тепер щоразу роблю таку штуку і салатка отримує геть інший смак, наьагато вишуканіший
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 21:52
0
ну це я поняв))) я літом такими варіантами бавився — снідав легкими салатами — зелень і овочі. от тоді і експерементував з оліями і соком лимону, бо поступово жувати одні помідори з петрушкою набридало)))))
avatar

Scratch

  • 22 листопада 2009, 21:52
0
це не каламбур, бо неправильне вживання слова (вибачай, перекладацько-редакторські амашки лізуть))
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 21:51
0
Цікаво, рецепт коржів точно бісквітний, але чому коржики так невисоко підходять? О_о
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 21:50
0
ну це такий собі каламбур))))
avatar

Scratch

  • 22 листопада 2009, 21:50
0
соняшникова — олія, а масло лише вершкове
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 21:48
0
і мій
avatar

Dana

  • 22 листопада 2009, 21:46
0
Цікаво! Треба спробувати
avatar

Dana

  • 22 листопада 2009, 21:45
0
безумовно, про олів"є тут мова не йде, це заправка не для «майонезних» варіантів
avatar

Lana

  • 22 листопада 2009, 21:37
0
взагалі до салатів завжди доречно додати декілька крапель лимонного оску) я думаю таку заправку варто використовувати для більш «легких» салатів, а не для олів'є і тому подібне.
avatar

Scratch

  • 22 листопада 2009, 20:41
0
мушу сказати, на фоні скорих виборів — топіки-голосування як ніколи актуальні)))
avatar

Scratch

  • 22 листопада 2009, 16:51