Прямий ефір


0
пригадала, що колись мене переконували, що оливки — то зелені, а маслини — чорні
А взагалі, оливки окремо смакують якось не так, як у салатах
avatar

Lana

  • 09 грудня 2009, 22:12
0
пригадала, що колись мене переконували, що оливки — то зелені, а маслини — чорні
avatar

Lana

  • 09 грудня 2009, 22:11
0
ні за щобуду мовчати як камінь)))
avatar

Scratch

  • 09 грудня 2009, 22:06
0
Ще 20 днів
avatar

Dana

  • 09 грудня 2009, 22:05
0
Цікаво, хоча оливки не дуже полюблю. Хоча грецький салат це супер!
avatar

Dana

  • 09 грудня 2009, 22:02
0
другий варіант мені дуже пасує. може порадувати себе на вихідних з добрим чешським пивцем…
avatar

Scratch

  • 08 грудня 2009, 22:50
0
а чого так, я чогось не поняв((( через деякий час завантажив з свого компа — усе нормал
avatar

Scratch

  • 08 грудня 2009, 22:34
0
Будь ласка. Для повного кайфу тре обзавестися файною джезвою і гарною кавою
avatar

Lana

  • 08 грудня 2009, 22:13
0
на місці всіх світлин відображалася перша (та, що з коржиком), а не завантажені різні
avatar

Lana

  • 08 грудня 2009, 22:12
0
а я все хочу навчитися добре готувати каву. качаю. дякую
avatar

stfalcon

  • 08 грудня 2009, 16:45
0
так а що за глюк був? я так і не зрозумів
avatar

stfalcon

  • 08 грудня 2009, 16:38
0
ну скажи-иии-ии-и )))
avatar

stfalcon

  • 08 грудня 2009, 16:37
0
яки в мене на кухні була така курочка, то я б зараз не перед компом сидів
avatar

stfalcon

  • 08 грудня 2009, 16:36
0
просто суперово! треба спробувати приготувати.

чим він там рис посипав під кінець?
avatar

stfalcon

  • 08 грудня 2009, 16:36
0
на то він і сюрприз
avatar

Scratch

  • 07 грудня 2009, 22:17
0
я так само зробив
avatar

Scratch

  • 07 грудня 2009, 22:17
0
Я люблю її пити Можливо колись спробую.
avatar

Dana

  • 07 грудня 2009, 20:45
0
Біжи на кухню їсти
avatar

Dana

  • 07 грудня 2009, 20:43
0
в мене тільки від пергляду фотоков вже слина тече
avatar

Scratch

  • 07 грудня 2009, 19:21