Прямий ефір


0
я в свій час придбав собі гарну джезву. кава получається просто класс
avatar

Scratch

  • 07 грудня 2009, 19:20
0
Саме зараз готуємо тушкований варіант з картопляним гарніром, від пахощів вже заслинаюся слиною
avatar

Lana

  • 06 грудня 2009, 18:13
0
Насправді — головне бажання. Я раніше теж була байдужа до кави і не вміла її готувати, у мене досі немає людської джезви, тому все на ділетантському рівні
avatar

Lana

  • 06 грудня 2009, 18:10
0
От не вмію я готувати каву . Зате в нас сусід кавоман — частенько до нього на каву ходимо .
avatar

Dana

  • 06 грудня 2009, 16:52
0
Супер-супер! Чесно в такому соусі ще не куштувала.
avatar

Dana

  • 06 грудня 2009, 16:44
0
Головне щоб з любов«ю!!!
avatar

Dana

  • 05 грудня 2009, 20:57
0
да., деколи зовні не дуже, зато на смак — супер!
avatar

Scratch

  • 05 грудня 2009, 20:34
0
Ми сьогодні грибочкі смажили і чомусь згадався твій рецепт, робили все так само тільки без молока. Вийшло смачно, але не дуже гарно
avatar

Dana

  • 05 грудня 2009, 19:44
0
Дякую!
avatar

Dana

  • 05 грудня 2009, 16:36
0
А я б з парним молоком покуштувала… І з медом.
avatar

Dana

  • 05 грудня 2009, 16:35
0
так його ще чекати довго
avatar

Dana

  • 05 грудня 2009, 16:34
0
І смакує теж нівроку, особливо під чай з лимоном і медом
avatar

Lana

  • 04 грудня 2009, 21:25
0
Вітання!
avatar

Lana

  • 04 грудня 2009, 21:25
0
УРА!!!
avatar

Dana

  • 04 грудня 2009, 20:42
0
А це сюрприз до нового року ви готуєте! А що там буде, а???
avatar

Dana

  • 04 грудня 2009, 19:18
0
Виглядає смачно.
avatar

Dana

  • 04 грудня 2009, 19:16
0
я старався
avatar

Scratch

  • 04 грудня 2009, 19:13
0
Дякую всім хто голосував за мій тортик!!!
Я дуже рада. Навіть не віриться. Обов«зково буду викладати цікаві рецепти з цієї книги. Ураааа!
avatar

Dana

  • 04 грудня 2009, 19:12
0
На вигляд гарненько. А з картоплею супер буде.
avatar

Dana

  • 04 грудня 2009, 19:08