Прямий ефір


0
все. з eol'a пиво. і без варіантів
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 18:33
0
ух ти. прикольне в тебе горнятко
а такий суп в піст можна?
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 18:31
0
виглядає просто шикарно!
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 18:29
0
а ми такі вчора в барі до пива замовляли
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 18:26
0
КРАЩИЙ РЕЦЕПТ ГРУДНЯ!
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 17:06
0
випусти, випусти
ми з Лохматим наполюємо )))
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 17:00
0
ура! він на Кукорамі . а я бачив його ще в твому ЖЖ
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 16:59
0
Я такі печенюшки ну просто дуже люблю! Особливо з соком
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 16:57
0
Назва страви прикольна
avatar

juliasha

  • 02 березня 2010, 08:58
0
Важко уявити собі смак цієї холодної страви, але треба буде спробувати, раз так хвалите
avatar

juliasha

  • 02 березня 2010, 08:55
0
Ой, які гарні круасани! Маша справилась з завданням відмінно!
avatar

juliasha

  • 02 березня 2010, 08:51
0
Ніколи не бачила баранячих ніг в продажі, а може просто не звертала уваги, бо не знала що можна з того приготувати. Дякую за рецепт, заінтригував.
avatar

juliasha

  • 02 березня 2010, 08:48
0
Вітаю! Це справді заслужений подарунок!
Я тільки тепер зрозуміла які показники впливали на перемогу, а то ніяк допетрати не могла, а умови конкурсу на очі не попадались
avatar

juliasha

  • 02 березня 2010, 08:36
0
пожалуйста мне самой страшно нравится цвет, уже одним видом этог джем может сподвигнуть на готовку
Удачной ломки стереотипов
avatar

Lana

  • 02 березня 2010, 06:47
0
А бо хотя б вивести його в теги, в конкурс.
avatar

Masha

  • 02 березня 2010, 00:36