Прямий ефір


0
Звісно, всі торти зараховуємо. Юля замовляйте: )
avatar

Masha

  • 03 березня 2010, 04:20
0
а я пробовала малюсеньких осьминогов,
правда, не живих, хи-хи, а в кляре,
как по мне, ничего особенного.
avatar

Al_raune

  • 02 березня 2010, 23:14
0
Вирішила вставити ще фото самої куховарочки
eolexe зафоткав в процесі.
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 22:26
0
Так я всі сюди додаю, просто не завжди вистачає часу
avatar

Lana

  • 02 березня 2010, 21:38
0
У тебе інакший спосіб фарширування, та й начинка інакша. Спробую, бо дуже люблю рибу.

Я у своїх рецептах даю посилання на схожі рецепти на cookorama, щоб користувач міг собі вибирати та експерементувати.

Тут Карп фарширований від mikroba
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 21:26
0
Цей рецепт дуже смачний.
Фото невдало получилось.
Як буду повторювати, то обов«язково перефоткаю весь процес.
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 21:23
0
а це якийсь традиційний львівський рецепт?
я просто у Львові жив деякий час — цікаво.
avatar

Scratch

  • 02 березня 2010, 20:50
0
Вау, за це варто боротись.
Успіху всім!
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 20:41
0
тоді вже й м’яска. але то вже точно не дієтично ))
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 20:33
0
живого ?
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 20:33
0
Ми переглянули багато відгуків і дійшли висновку, що це гарна хлібопічка. Вона мені самому подобається
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 20:31
0
Для цього салатику, як на мене, не хватає сухариків, але тоді він не буде дієтичним.
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 19:48
0
Думаю, що він не буде проти
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 19:47
0
Дуже люблю кальмари. Ще от восменіжка ніколи не їла, але дуже хочу.
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 19:47
0
То я на днюху eloexe робила. Тому фото ще з літа.
Вирішила зі всіми поділитись.
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 19:46
0
Такі глечики мені мама подарувала, дуже гарні.
У піст такий супчик не можна, але ми не постимо, тому їмо.
avatar

mikroba

  • 02 березня 2010, 19:45
0
ось — cookorama.net/uk/torty/ulyublenyj-shokoladnyj-tort-3-varianty-kremu.html
або — cookorama.net/uk/torty/tort-praga.html (якщо він зарахується як шоколадний, то тоді juliasha замовляє)
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 19:29
0
не знаю. струдель походу знайшли… хто робив останній шоколадний торт?
avatar

stfalcon

  • 02 березня 2010, 19:27
0
Поздравляю победителя! С измененными условиями согласна, так хочется чтобы на нашем кулинарном сайте было все честно, ведь каждый заслуживает подарка.
avatar

kpacoma

  • 02 березня 2010, 19:09
0
так що в нас за завдання на даний момент? бо я щось трохи випав з теми…
avatar

Scratch

  • 02 березня 2010, 19:00