Моя тіточка була спражнім майстром готувати такі вареники. Готували рідко, коли різали свиню. Тоді збиралась вся родина. Мабуть тому й запам«ятались, що їх рідко готували.За мої 55 років приготувала сама вперше, наступний раз приготую через наступні 55 років.
дякую, Юлю! Смакота по — українськи … сало, цибуля і… пляшечкаАле ж і бомба калорійна ще та. На одну порцію вистачить 5 штучок.Це я згадую полтавську кухню, бо буду в Кремкенчуці з 24 червня по 9 липня, то ж готуюсь
Фіолетова спаржа, тобто зелена з фіолетовим вершком з Бельгії і за смаком теж відрізняється від білої і зеленої. Має смак більш різкий, більш насичений. А от зовсім фіолетова, як картопля, цей вид з Альбенга, область Савона. Вона потребує короткого терміну обробки, це може бути як просто варити у воді або на паровій бані. Стовбурці м«які і ніжні. Добре підходить як гарнір до риби. Бельгійська спаржа має більш твердіші стовбурці.Я ще фіолетової не бачила в продажу.
У нас теж проводять ярмарки та спеціальні меню в ресторанах на базі спаржі.Також багато туристів з сусідніх країн. В моїй області — Венето- саме біла спаржа являється візитною карткою.Біла спаржа має більш ніжніший смак, чим зелена.Споживання свіжої спаржі восени дуже важливо і корисно. Спаржа добре чистить нирки.
Для приготування першого шару використовується арахісова паста і ще додається морська сіль, але ж до складу арахісової пасти входить сіль. Чи не забагато солі?
NONNAPINA