Саме пов*язано з малою кількістю дріжджів. За довгий час тісто стає пухкішим, вироби не пахнуть дріжджами і краще засвоюються організмом. Найкращою перевіркою випічки на дріжджах є бажання пити. Якщо тісто " недогуляло", у Вас буде спрага, бо процес продовжується у шлунку.Всі вироби з дріжджами я готую з довгим часом визрівання.Далі буду виставляти рецепти піци, хліба з малою кількістю дріжджів.
Вітаю, тісто не потребує обмину, якщо тільки не буде вилазити з каструлі. Час підходу можна зменшити до 18 годин, якщо бажаєте ще швидше, потрібно збільшити кількість дріжджів до 20 гр.
Неодмінно раджу скуштувати. Коли я пропоную чоловікові зварити язик на вечерю, він зразу ж питає, чи маємо достатньо петрушки для приготування соусу. Поєднання вареного м*яса і зеленого соусу дуже вдале.
В перекладі з італійської мови " chiabatta" нічого не означає, а от " CIABATTA", це дійсно капець, тільки не старий. Ваші сусіди мабуть трохи підзабули италійську мову. Слово " chiabatta" Ви написали на англійський лад, мабуть Вікіпедію неуважно читали, бо на італійській це " КЬЯБАТТА" . Щодо " шібаттата і таке різне, що й на вуха не натягнеш, це все назви діалектичні і до італійської мови не мають відношення, хто як хоче так і вимовляє. Спитайте у ваших сусідів італійського походження, вони часом не з південних областей Італії? Саме там часто замість " ч" вимовляють" Ш", замість «С» вимовляють " Ш".
NONNAPINA