О, Катя, вітаю!!! Я теж мала намір взяти участь у розіграші цієї книги з автографом Галини на її сторінці в інстаграм, щоб поборотись за її книгу з автографом, а за разом напекти трохи корисних вафель для сім'ї, але зовсім не вийшло мені таке цього разу по часу.
Корисна книга для тих, хто пам'ятає, які солодощі продавались у кулінаріях в Рад. Союзі і може трішки поностальгувати за смаками зі свого дитинства. Мені особливо подобались тоді заварні тістечка із масляно-заварним кремом у вигляді лебедів за 22 копійки, а також чорно-білий сметанник (шматочок, здається, коштував 20 копійок (чи теж 22 копійки? Хто пам'ятає?)). А також місцевий фірмовий торт «Львів», а також «Дрогобицький». Це було надто давно, ще у моєму далекому дитинстві і спогади уже трішки стерлись .
О, то у нас відімкнули світло на 8 годин, бо щось там ремонтували на лінії, тому я і «псіханула»з кількістю коржів, мала час побавитись з ними. Чесно кажучи, кожен пляцок — то мінімум 2-3 години часу роботи, і то тоді, коли чітко і ясно знаєш, що і як робити по черзі, виконуєш усе швидко і злагоджено. Щоб якось пояснити суть пляцків, то ось такий відомий розпіарений торт «Опера», виконанням якого гордяться усі більш-менш відомі кулінари — це і поглибинній суті, і по об'єму роботи пляцок середненького рівня. Не найлегший, але і не найважчий.Просто «Оперу» розпіарили по усьому світові як найкрутіший еталон, а українських пляцків такого рівня, значно цікавіших і смачніших, існує сотні і сотні.
Може і мед якийсь не такий… А Може не в меді справа, а в соді? Якась стара, що що? Тому і не зреагувала з медом, а, відповідно, і реакція не пішла? Мед гасить соду набагато сильніше, ніж будь-який оцет, це загальновідомі основи медової кулінарії. У всіх традиційних рецептах медівників іде саме негашена сода (не розпушувач, а саме негашена сода). У мене усе зреагувало чудово, але варто відзначити, що мед у мене свій, домашній
Ні, для цього печива треба дати усе, як зазначено в рецепті. Тут особливе тісто, практично крихта. Якщо не дати чогось, то не вийде той чарівний ефект «розтрісканості», який потрібно добитись за 10 хвилин випікання
Оу. У нас справа з цим якраз кардинально навпаки. Дійсно, усі великі супермаркети мають прямий експорт, без отовиків і посередників. На цих продуктах лак і пише " прямий імпорт магазину" і тоді ціна на цей продукт не дорожча, а дуже суттєво нижча. Наприклад, гранати мало не в два рази дешевші, ніж такі ж на базарі. І апельсини трохи дешевші, і мандарини, і грейпфрут, і ананас, і банани. Також усі овочі. І це зрозуміло, бо продукт купується дуже великим оптом( який завжди дешевший) і іде прямо з літака в супермаркет, а не перепродується 4-5 разів від крупних оптовиків до дрібних, а від дрібних до ще дрібніших. І на кожній з цих перепродах хтось має заробити, бо це його бізнес.
Оу!!! Дріжджове тісто(та ще й здобне) в компанії із заварним кремом — це дуже смачно. Я колись готувала подібні булочки із заврним кремом, тому знаю, що це за смакотища. А тут ще й джем Уже уявляю, яка це симфонія смаків
Дуже гарна інформація!!! Купувала ананаси лише декілька разів, але досить вдало. Можливо, тому, що купувала у знайомих продавчинь, які їх самі возили з оптового ринку і продавали(разом з іншими овочами-фруктами) вроздріб. Вони мені самі і вибирали той ананас. І точно, завжди казали: «Нюхай!!! Нема смачного ананасового запаху від ананасу — навіть не купуй»
Зберігати краще у холодильнику. Кульки відразу готові до споживання. але чим довше стоять, тим, як на мене, смачнішими стають. Особливо смакують на 2 день.
Medunya