Прямий ефір


0
Зробила нарешті пост в ЖЖ: mikroba.livejournal.com/25853.html
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 17:42
0
Я проголосувала і з«явилось одразу +4, круто
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 16:32
0
обожнюю варення з айви )
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 16:31
0
просто читати трохи незручно, незвично якось. а так — хоч через кожну другу прописну з підкресленням)))
avatar

Scratch

  • 16 грудня 2009, 22:55
0
Цікавий рецептік!
avatar

Dana

  • 16 грудня 2009, 22:50
0
І виглядає супер-супер!!!
avatar

Dana

  • 16 грудня 2009, 22:48
0
Яка різниця як писати, головне щоб смачно було!!!
avatar

Dana

  • 16 грудня 2009, 22:47
0
всяке буває, але більше так не треба
а трюфелі — да, дуже звабливо виглядають
avatar

Scratch

  • 16 грудня 2009, 18:42
0
то мабуть «Caps Lock» запав
avatar

stfalcon

  • 16 грудня 2009, 15:59
0
Світланка, ти вибачай, але писати весь текст прописними вважається не дуже гарним тоном.
А самі трюфеля виглядають дуже апетитно, спробую.
avatar

mikroba

  • 15 грудня 2009, 21:31
0
Дуже зручно і зрозуміло.
Я б хотіла завжди такі рецепти бачити, бо тоді важко помилитись при приготуванні.
avatar

mikroba

  • 15 грудня 2009, 21:27
0
Дивно. Зараз все пофіксаю.
avatar

mikroba

  • 15 грудня 2009, 21:25
0
мені теж така подача подобається — суто для ІТшніків
avatar

stfalcon

  • 15 грудня 2009, 12:56
0
тільки один момент — лінки з фоток ведуть на пікассу, а там фотки не зашарені
avatar

stfalcon

  • 15 грудня 2009, 12:54
0
чекаю)))
головне сала зовсім трохи.
avatar

Scratch

  • 14 грудня 2009, 23:16
0
Треба буде спробувати з салом.
Я коли готую, завжди забуваю фоткати )
Але перед Новим роком має бути дуже багато нових рецептів.
Хоча, мабуть таки, після Нового Року Їх же треба буде обробити.
avatar

mikroba

  • 14 грудня 2009, 23:14
0
я балдію від подачі рецептів
а за подібним рецептом я колись судака робив — дуже смачно. тільки у прорізи до лимонів я додавав малюсінькі шматочки сала, щоб більш соковито було
avatar

Scratch

  • 14 грудня 2009, 22:53
0
а якщо з курочкою за компом?))))
avatar

Scratch

  • 14 грудня 2009, 22:51
0
о, коли такі пахощі линуть, неможливо бути деінде, ніж на кухні, який там комп ))
avatar

Lana

  • 14 грудня 2009, 21:37
0
Будемо робити???
Кожен день, щоб ти за компом менше сидів
avatar

Dana

  • 14 грудня 2009, 21:29