Треба буде спробувати з салом.
Я коли готую, завжди забуваю фоткати )
Але перед Новим роком має бути дуже багато нових рецептів.
Хоча, мабуть таки, після Нового Року Їх же треба буде обробити.
я балдію від подачі рецептів
а за подібним рецептом я колись судака робив — дуже смачно. тільки у прорізи до лимонів я додавав малюсінькі шматочки сала, щоб більш соковито було
mikroba