Прямий ефір


0
а мені більше подобається екстаргон
avatar

Scratch

  • 18 грудня 2009, 21:42
0
і як?
якби не плимінники, то може би я її і наївся
avatar

Scratch

  • 18 грудня 2009, 20:52
0
А ми бачили твій рецептік!
avatar

Dana

  • 18 грудня 2009, 17:54
0
пергамент — кухарський папір — папір для випічки — яка різниця, хлопці
тільки не еКстрагон, а естрагон ))))))
avatar

Lana

  • 18 грудня 2009, 17:53
0
Якщо це не жарт, нікому ніколи не каіть про «фарбовані». Вони просто стиглі і не стиглі, а так це все одне й те саме, плід одного дерева
avatar

Lana

  • 18 грудня 2009, 17:50
0
І яяя!
avatar

Dana

  • 18 грудня 2009, 17:50
0
Та всі так кажуть.
Але маслини у нас — це зовсім не маслини, а фарбовані оливки. Тут: про оливки і маслини
І мені більше зелененькі подобаються.
avatar

mikroba

  • 18 грудня 2009, 15:27
0
А я так і думав…
Ну логічно ж — оливки оливкового кольору, а маслини кольору масла (машинного).
avatar

manuna

  • 18 грудня 2009, 10:38
0
Я щось не можу знайти сторіночку «Чернетки».
Просвітіть мене де ж вона?
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 22:34
0
я теж)))
avatar

Scratch

  • 17 грудня 2009, 21:15
0
Ні, карпа. Сподіваюсь, що все получиться.
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 20:02
0
щуку?
avatar

Scratch

  • 17 грудня 2009, 18:59
0
зафрендив тебе в ЖЖ))))
avatar

Scratch

  • 17 грудня 2009, 18:42
0
і ми дуже за це вдячні)
avatar

Scratch

  • 17 грудня 2009, 18:42
0
а я люблю айву печену з гарбузом і медом
avatar

Scratch

  • 17 грудня 2009, 18:41
0
І я страшенно люблю рибу і всякі морепродукти.
От завтра маю готувати фаршировану,
побажайте мені успіху, бо то в мене вперше.
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 18:33
0
Правильно дядя мислить :D
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 18:00
0
обожнюю рибу.І чим простіший рецепт тим вона получається смачнішою
avatar

prostoKsjy

  • 17 грудня 2009, 17:56
0
Я думаю, що то правильно.
Сюрпризи — це завжди кльово
avatar

mikroba

  • 17 грудня 2009, 17:45