Прямий ефір


0
Смачний карп був І веселий, поки жив в нас в ванні, хотів змитися, відкривши пробку :D
avatar

eolexe

  • 23 грудня 2009, 15:47
0
Я трошки відредагувала публікацію.
Видалила лишні картинки, всі картинки тепер клікабельні.
Додала посилання на інші шоколадні торти на Cookorama.
avatar

mikroba

  • 23 грудня 2009, 12:40
0
реально круто! я теж такий торт хочу
avatar

stfalcon

  • 23 грудня 2009, 11:55
0
як кажуть: добрими ділами…
а взагалі співчуваю. я колись теж сидів на безалкогольный дієті, правда, тільки 3 місяці.
avatar

Scratch

  • 22 грудня 2009, 20:40
0
Також додано російську мову інтерфейсу для користувачів з неукраїнськими IP. З часом мову можна буде вибирати в налаштуваннях профілю.
avatar

stfalcon

  • 22 грудня 2009, 20:27
0
Я навпаки її рятувала від чувака, який пинав її ногами, але я попала під роздачу-захист
avatar

Lana

  • 22 грудня 2009, 19:52
0
стопудово будуть
avatar

Scratch

  • 22 грудня 2009, 19:19
0
та я розумію. але ми потихеньку ростемо! хто зна, може згодом вони самі будуть інвайт на Кукораму шукати
avatar

stfalcon

  • 22 грудня 2009, 09:58
0
що ж ти їй такого недоброго зробила ?
avatar

stfalcon

  • 22 грудня 2009, 09:54
0
попередили
мене вкусила нічийна кішка у Львові і там же ж одразу вкололи від сказу. І попередили — не обов«язково, але алкоголь може викликати анафілактичний шок, тому півроку сухий закон або на власний ризик. Хауса я дивилася, тому знаю, що це за щастя, тому я краще до лютого питиму чайок
avatar

Lana

  • 21 грудня 2009, 23:14
0
Ми ще досі не з'їли. Він страшенно ситний, великого куска не з'їси.
Але справді дуже кльовий получився. Мій eolexe оцінив, а він любитель шоколадних тортів
avatar

mikroba

  • 21 грудня 2009, 22:47
0
заборонили? )))
avatar

Scratch

  • 21 грудня 2009, 22:40
0
нарешті нагорода знайшла переможця! ))) і знов таки вітаю!!!
avatar

Scratch

  • 21 грудня 2009, 22:26
0
Я точно додам апельсиновий чи мигдальний лікер, коли мені нарешті можна буде вживати алкоголь
avatar

Lana

  • 21 грудня 2009, 22:15
0
avatar

Dana

  • 21 грудня 2009, 22:07
0
А я б шматочки кураги добавила.
avatar

Dana

  • 21 грудня 2009, 22:06
0
Ого 3 дні. Зате потім який кайф його їсти
avatar

Dana

  • 21 грудня 2009, 22:02
0
мені книжка прийшла! Класна така. Буду викладати рецептики. Дякуююююю!!!
avatar

Dana

  • 21 грудня 2009, 21:57