Так мене колись сестра розводила з щасливими трамвайними талончиками.
Але, все ж таки, краще прочитати. А там як душа забажає їсти, то трошки паперу і поліграфії, думаю, не завадить
То точно. Я робила на день народження другу. Всі були в захваті.
А якщо на Новий Рік робити і написати всілякі веселі побажання,
то усмішки будуть у всіх )
Dana