?їх би до нас сюди затягти )).
?
а от трохи мигдалю (подрібненого) було б точно прикольно
ну, це я просто дуже великий поціновувач шоколаду.
в багатьох випадках)
А сюди — дуже сумнівно, їм комфортно і в своїх жж (Чадейка взагалі книжки видає), чого їм лізти в маловідому українську соціалку (без образ, але так воно і є).
Lana