Прямий ефір


0
Як знаходитиму — додаватиму.
А сюди — дуже сумнівно, їм комфортно і в своїх жж (Чадейка взагалі книжки видає), чого їм лізти в маловідому українську соціалку (без образ, але так воно і є).
avatar

Lana

  • 21 грудня 2009, 19:26
0
ух! клас. а ще є ?
їх би до нас сюди затягти )).
avatar

stfalcon

  • 21 грудня 2009, 18:36
0
Гратися з тим тортом довго, але воно того вартує.
Я 3 дні робила, і картинок тому багато

А на рахунок того, що гарне легким не буває, то теж думаю, що буває. Але тут не той варіант.

Я зроблю обов'язково його ще раз, бо на смак він неперевершений
avatar

mikroba

  • 20 грудня 2009, 21:43
0
зрозумілоа от трохи мигдалю (подрібненого) було б точно прикольно
avatar

Scratch

  • 20 грудня 2009, 20:46
0
теж вірно, хоча з власного досвіду можу сказати що буває і навпаки. наприклад, малювання олійними фарбами — щоб зробити гарне полотно треба трохи помудохатися
avatar

Scratch

  • 20 грудня 2009, 20:45
0
Що гарне легким не буває. Я навпаки дуже ціную простоту і досконалість в одному флаконі, мабуть, то від моєї любові до Японії росте
avatar

Lana

  • 20 грудня 2009, 20:04
0
о, повір, вони і так дуже і дуже, мені здається, ще щось відволікатиме від вишуканого шоколадного смаку ну, це я просто дуже великий поціновувач шоколаду.
avatar

Lana

  • 20 грудня 2009, 20:02
0
прикольно, думаю, можна за смаком додати родзинок, або горішків.
avatar

Scratch

  • 20 грудня 2009, 19:56
0
це ж що ти таке маєш на увазі?
avatar

Scratch

  • 20 грудня 2009, 19:54
0
категорично не згодна
avatar

Lana

  • 20 грудня 2009, 19:19
0
ну, гарне легким не буваєв багатьох випадках)
avatar

Scratch

  • 20 грудня 2009, 19:06
0
відео корисне, молодець
avatar

Svitlana

  • 20 грудня 2009, 19:02
0
дякую
avatar

Svitlana

  • 20 грудня 2009, 18:50
0
дякую за зауваження
avatar

Svitlana

  • 20 грудня 2009, 18:49
0
Боже, як довго гратися ) Чи то так через кількість картинок здається… Але ж і смакота має бути…
avatar

Lana

  • 20 грудня 2009, 17:09
+1
Я з тобою погоджуюсь
avatar

mikroba

  • 20 грудня 2009, 16:27
0
Мега смачний торт, всім рекомендую! А як він під бейліз та шеріданс іде, мммм
avatar

eolexe

  • 20 грудня 2009, 15:50
0
То добре.
Я свою чернеточку собі в закладки зберегла.
Скоро буде новий рецертик
avatar

mikroba

  • 20 грудня 2009, 00:09
0
ми все бачимо, ми все чуємо)))
шукаємо суть проблеми)
avatar

Scratch

  • 19 грудня 2009, 21:18
0
Повторяюсь, бо щось довго мені не відповідаєте )

Я щось не можу знайти сторіночку «Чернетки».
Просвітіть мене де ж вона?
avatar

mikroba

  • 19 грудня 2009, 19:22