Прямий ефір


0
якби не конкурс на кращий Різдвяний стіл, то може б і поділилися
avatar

stfalcon

  • 05 січня 2010, 11:13
0
до кінця січня треба викласти щонайменше 3ри рецепти страв, які є на Різдвяному столі.
avatar

stfalcon

  • 05 січня 2010, 11:10
0
Ваші, Маша, рецепти завжди гарні і просто хочеться приготувати собі щось подібне.
avatar

Lyuba

  • 04 січня 2010, 22:50
0
А скільки рецептів мінімум треба викласти і до коли?
avatar

Dana

  • 04 січня 2010, 21:43
0
фотка — супер! усміхнула
avatar

Scratch

  • 04 січня 2010, 21:21
0
ну, стабільно готуємо кутю. рецепт викладу на днях — це тільки мати в мене гаразд готувати. і ще обов'язково узвар.
avatar

Scratch

  • 04 січня 2010, 21:15
0
Кумедна картинка! Дякую!
avatar

Dana

  • 04 січня 2010, 19:25
0
ДЯКУЮ!!!
avatar

Masha

  • 04 січня 2010, 16:56
0
воно тепер маленьке і зелененькебіля ім'я автора
avatar

Scratch

  • 04 січня 2010, 14:51
0
зробим
avatar

Scratch

  • 04 січня 2010, 14:50
0
Багу знайшла:

avatar

mikroba

  • 04 січня 2010, 11:38
+1
Дякую, і вам Dana та stfalcon бажаю всього хорошого і щасливого в цьому році
А Кукорамі бажаю побільше смачних рецептів і нових людей.
avatar

mikroba

  • 04 січня 2010, 11:21
0
Приєднуюсь до привітань
avatar

stfalcon

  • 04 січня 2010, 10:00
0
А все максимально просто і швидко — 10 хвилин на тісто і 15 воно печеться без твоєї участі
avatar

Lana

  • 04 січня 2010, 06:59
0
Ой, а як рецепт собі забрати? Де маленьке червоне сердечко?
avatar

Masha

  • 04 січня 2010, 00:40
0
Так апетитно виглядае, треба попробувати. Тыльки де часу взяти? Возьму собы в блокнот, дякую.
avatar

Masha

  • 04 січня 2010, 00:38
0
Як мало для щастя потрібно! Вітаю! Нехай цей рік принесе іще багато цікавих подаруночків1
avatar

Dana

  • 03 січня 2010, 21:01
0

мабуть якийсь стародавній рецепт англосаксонських народів))))
avatar

Scratch

  • 03 січня 2010, 20:59
0
а шоб я зналатак написано було у першоджерелі
avatar

Lana

  • 03 січня 2010, 18:33