Так у тому то й незвичайність цього десерту, що одночасно тепле й холодне — морозиву нічого не буде, меренга захищає його, як шуба. Але потрібно одразу розрізати і їсти, заздалегідь це приготувати не вийде
Ага, але дуже солодко вийшло, наступного разу менше цукру покладемо. Або одразу з чаєм подавати А ще, мабуть, можна варенням зверху змастити морозиво під меренги, кисленьке якесь
Треба спробувати. Мені завжди було цікаво як то запечене морозиво )
mikroba