Прямий ефір


0
Дуже цікаво.
Треба спробувати. Мені завжди було цікаво як то запечене морозиво )
avatar

mikroba

  • 03 січня 2010, 18:31
0
виглядає прикольно і має бути смачно. а чому бретонський?
avatar

Scratch

  • 03 січня 2010, 18:19
0
Кльово, стільки м«яса різного. І я уявляю як це смачно.
avatar

mikroba

  • 03 січня 2010, 17:13
0
Дякую дуже )
avatar

mikroba

  • 03 січня 2010, 16:45
0
Тішусь. Кльово починається 2010 рік, то дуже позитивно
avatar

mikroba

  • 03 січня 2010, 16:44
0
уявляю собі як це смачно…
avatar

Scratch

  • 03 січня 2010, 15:48
0
Вітаю!
avatar

eolexe

  • 03 січня 2010, 15:46
0
А нам як приємно що вгадали з подарунком
ми відчуваємо потреби добрих людей))))
avatar

Scratch

  • 03 січня 2010, 15:44
+1
Ура, ура, ура!!!
Ааааааааааа, кльово
Мені якраз дуже дуже треба ваги кухонні.
Пощастило, що не купила ))))
Так приємно, аж пригаю
avatar

mikroba

  • 03 січня 2010, 15:37
0
Не те слово! Але холодний він теж нівроку (нам лишилося, бо дуже ситний)
avatar

Lana

  • 02 січня 2010, 23:39
0
Ух! Круто! Напевно краще їсти теплим.
avatar

Dana

  • 02 січня 2010, 23:38
0
Треба попробувати, а що смачно, то і сумніву немає.
avatar

Masha

  • 02 січня 2010, 22:08
0
Так у тому то й незвичайність цього десерту, що одночасно тепле й холодне — морозиву нічого не буде, меренга захищає його, як шуба. Але потрібно одразу розрізати і їсти, заздалегідь це приготувати не вийде
avatar

Lana

  • 02 січня 2010, 22:06
0
Цікавий десертик! Морозиво після печі не повитікає?
avatar

Dana

  • 02 січня 2010, 21:13
0
А я паштетом змащую, теж смачно виходить!
avatar

Dana

  • 02 січня 2010, 21:09
0
Дуже гарненький! І зірочка зверху.
avatar

Dana

  • 02 січня 2010, 21:03
0
Ага, але дуже солодко вийшло, наступного разу менше цукру покладемо. Або одразу з чаєм подавати А ще, мабуть, можна варенням зверху змастити морозиво під меренги, кисленьке якесь
avatar

Lana

  • 02 січня 2010, 13:25
0
Смачно.
avatar

Masha

  • 02 січня 2010, 13:13
0
Смачний і гарний
avatar

Masha

  • 02 січня 2010, 12:40