Враження… та цю книгу можна просто гортати, розглядати як шикарний кулінарний фотоальбом… Деякі страви можна приготувати, деякі — явно не на щодень для українців, через свою дороговизну. І ще — з десертами нескладуха… жодної толкової випічки чи чогось цікавого… зазвичай тут десерти з розряду візьміть свіжі/ спечені фрукти і додайте йогурт/морозиво/вершки
прекрасний текст! галицька кухня вона дійсно з родзинкою. пам«ятаю як екскурсовод на Личаківському кладовищі розповідала, що дружина Івана Франка, яка була родом з Великої України, не була сприйнята суспільством у Львові, бо не вміла пекти пляцків))) Пізніше за неї звісно реабілітувалась невістка Ольга Франко, яка стала знаною кулінаркою. До речі, саме „Клуб галицької кухні“ зараз готує до друку її книгу і адаптує багато рецептів до реалій сучасності. В радянський час книга не перевидавалась, бо була антисовєцькою (виявлялось, що галичани їли таке, що багатьом мешканцям мешканцям інших областей і снитись не могло).
моя родина по татові була переселена з Лемківщини під час операції Вісла. з дитинства я знала, купу всього особливого, чого на Кіровоградщині і не їли, але з сирником і феноменом пляцків познайомилась вже у Львові)) і теж певно через сирник вирішила, що мушу навчатись там))
дуже класний торт! виглядає шикарно… до мене правда, трохи не дійшло як скручувати… тобто один корж має накладатись на інший, мазатись і скручуватись разом?
Dzyga