Готую я дуже багато і кожен день, рецепти ще не виставляла, бо фото не завантажувались. А на рахунок приготуйте і робіть висновки, так я і зробила висновок з своїх кулінарних знань.
Я не завжди стою на кухні з фотоапаратом. А Ви спочатку спробуйте приготувати — а потім робіть висновки. Хоча, судячи з усього, Вам цікавіше писати коментарі, аніж готувати.
Тут вийде не рагу, а ікра. На рагу все ріжеться кубіками. Тушкувати часник 10 хв. так від нього ніякого аромату незалишиться. І взагалі бере сумнів що ви це робили. По-перше нащо виставляти рецепт без фото, а по-друге всі ці овочі, та щей натерті, будуть готові за 10-15 хв. А ви пишите готувати, потім ще 10 хв., а потім ще до готовності.
Dana