Прямий ефір


0
Супер! Так гарно дивиться…
avatar

Dana

  • 02 серпня 2009, 21:53
0
Нівякому разі нехотіла вас образити, просто написала свою думку.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 21:30
0
Готую я дуже багато і кожен день, рецепти ще не виставляла, бо фото не завантажувались. А на рахунок приготуйте і робіть висновки, так я і зробила висновок з своїх кулінарних знань.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 21:22
0
Дякую
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 21:14
0
блін… круто!!!
avatar

Scratch

  • 02 серпня 2009, 20:59
+1
Брек!
avatar

Dana

  • 02 серпня 2009, 20:49
0
Я не завжди стою на кухні з фотоапаратом. А Ви спочатку спробуйте приготувати — а потім робіть висновки. Хоча, судячи з усього, Вам цікавіше писати коментарі, аніж готувати.
avatar

Helenka

  • 02 серпня 2009, 20:47
0
Смачно, люблю таке.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 19:58
0
ще прикольно робити з різними паштетами
avatar

Scratch

  • 02 серпня 2009, 19:08
0
Люблю і роблю, дуже смачно і просто.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 18:49
0
всі люблять крильця
avatar

Scratch

  • 02 серпня 2009, 18:29
0
Тут вийде не рагу, а ікра. На рагу все ріжеться кубіками. Тушкувати часник 10 хв. так від нього ніякого аромату незалишиться. І взагалі бере сумнів що ви це робили. По-перше нащо виставляти рецепт без фото, а по-друге всі ці овочі, та щей натерті, будуть готові за 10-15 хв. А ви пишите готувати, потім ще 10 хв., а потім ще до готовності.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 17:42
0
Борщ смачний в любих варіантах.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 17:08
0
Смачненький.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 16:57
0
я брав не солений шпик (щось подібне до корейки), тому було якраз нормально.
avatar

Scratch

  • 02 серпня 2009, 11:58
0
Свої рецептікі до нас на сайт. Поділемось знаннями!
avatar

Dana

  • 02 серпня 2009, 10:08
0
Класна закуска.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 08:44
0
Смачний соус, тільки солі забагато 1 ч.л. Шпик вже солоний.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 08:42
0
Тоже люблю крильця.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 08:36