Прямий ефір


0
Смачно.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 08:34
0
Веселий омлетик і смачний.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 08:33
0
Люблю таке і готую.
avatar

Masha

  • 02 серпня 2009, 08:32
0
Люблю таку смакоту.
avatar

Masha

  • 01 серпня 2009, 00:47
0
чудово
avatar

Scratch

  • 29 липня 2009, 21:49
0
а мо «а головне — дієтичний» © Scratch
avatar

stfalcon

  • 28 липня 2009, 12:05
0
то миска така ))
avatar

stfalcon

  • 28 липня 2009, 11:49
0
і ситно, полюбому
avatar

Scratch

  • 27 липня 2009, 21:33
0
і веселенько так, радісно, кольорово
avatar

Scratch

  • 27 липня 2009, 21:32
0
Напевно смакота!
avatar

Dana

  • 27 липня 2009, 21:28
0
так. збираюся і їду до тебе робити кукураму . без мене не їж!
avatar

stfalcon

  • 27 липня 2009, 20:33
0
от і не вгадав ))
avatar

stfalcon

  • 27 липня 2009, 20:32
0
а смачно виглядає
avatar

stfalcon

  • 27 липня 2009, 20:31
0
ОГО! Прикольно. І Юрчик смакоту їсть!
avatar

Dana

  • 27 липня 2009, 20:30
0
Він вже поїв і відпочиває!
avatar

Dana

  • 27 липня 2009, 20:17
0
Стьопа, мабуть, смакує зараз?
avatar

Scratch

  • 27 липня 2009, 20:15
0
я без пива шашлики і інші страви на природі готувати не вмію
avatar

Scratch

  • 27 липня 2009, 20:04
0
Ого! Супер! з тебе курячі крильця, без пива!
avatar

Dana

  • 27 липня 2009, 20:00
0
тіки добре чистіть зуби після їди — часником пре ого-го!
avatar

Scratch

  • 22 липня 2009, 22:30
0
interesting recipe! We must try!
avatar

Dana

  • 22 липня 2009, 20:55