Прямий ефір


0
Вчора готували — реально смачно! Дякуємо за рецепт
avatar

stfalcon

  • 08 серпня 2009, 19:55
0
Пробуйте наздоровя, чекаю на комент-враження.
avatar

Masha

  • 05 серпня 2009, 10:31
0
прикольний тортік. треба спробувати)
avatar

Zanoza

  • 04 серпня 2009, 22:17
0
Фото — комент з вас.
avatar

Masha

  • 04 серпня 2009, 03:38
0
а ще з пампушками і часничком!!!
avatar

Scratch

  • 03 серпня 2009, 20:18
0
головне щоб гарячий і з м'ясом
avatar

Scratch

  • 03 серпня 2009, 20:17
0
головне без спорівв нас дружній сайт! пропоную кожному спробувати приготувати і потім поділитися враженнями
avatar

Scratch

  • 03 серпня 2009, 20:16
0
а це вже ми самі подивимось коли приготуємо собі
avatar

Scratch

  • 03 серпня 2009, 19:42
0
І в розрізі класно, жаль фото не маю.
avatar

Masha

  • 03 серпня 2009, 19:40
0
ага, і берегти в холодильнику на замку з злою собакою на цепі
avatar

Scratch

  • 03 серпня 2009, 19:28
0
ага, нарахунок чистити зуби — це стопудово, зато смачна штука
avatar

Scratch

  • 03 серпня 2009, 19:26
0
Дійсно смакота, торт краще робити в ночі, а то пальчики і крем розхватають ще до того, як встигнеш торт зробити
avatar

Masha

  • 03 серпня 2009, 10:24
0
Смакота мабуть.
avatar

Dana

  • 03 серпня 2009, 09:58
0
Дуже смачно і ароматно. Люблю таке.
avatar

Masha

  • 03 серпня 2009, 00:11
0
Рада що вам сподобалось.
avatar

Masha

  • 03 серпня 2009, 00:09
0
Це мамин рецепт — сьогодні ласували.
І не забуваємо чистити зуби, щоб не штинило часником .
avatar

stfalcon

  • 02 серпня 2009, 22:43
0
ага, зробимо ?
avatar

stfalcon

  • 02 серпня 2009, 22:15