Прямий ефір


0
з нимивони дружать
avatar

Scratch

  • 16 липня 2009, 21:14
0
ЦЕ ГОРІЛОЧКА ПІД НИХ
avatar

Dana

  • 16 липня 2009, 20:56
0
не дочекаєтесь!я вже третій починаю
avatar

Scratch

  • 16 липня 2009, 20:50
0
Підписуюсь . Мені теж доводилося їх куштувати!
avatar

stfalcon

  • 16 липня 2009, 20:50
0
а як вони йдуть під горілочку
avatar

Scratch

  • 16 липня 2009, 20:48
0
головне — гарний лаваш!
avatar

Scratch

  • 16 липня 2009, 20:47
0
Як самопочуття?
avatar

Dana

  • 16 липня 2009, 20:46
0
О і я це їла. Дуже смачно! Лєнчік умнічька.
avatar

Dana

  • 16 липня 2009, 20:44
0
Вимагаю фотки з серії «Було/Стало»
avatar

stfalcon

  • 16 липня 2009, 20:41
0
Виявилося дуже просто і дуже смачно! Я один раз подивився як їх готувати і вдруге вже можу зробити сам
avatar

stfalcon

  • 16 липня 2009, 20:40
0
відчуваю руку професіонала
avatar

Scratch

  • 15 липня 2009, 22:23
0
не хочеш- заставимо, не вмієш-навчимо.
avatar

Dana

  • 15 липня 2009, 22:17
0
ага. крім омлетів я толком нічого й не вмію готувати
avatar

stfalcon

  • 15 липня 2009, 22:14
0
Вермішель не дієтична. Хоча якщо без неї…
avatar

Dana

  • 15 липня 2009, 22:13
0
ага. майже все м'ясо потім на салат пішло
avatar

stfalcon

  • 15 липня 2009, 22:12
0
Так його варто спробувати, це коронна страва.
avatar

Dana

  • 15 липня 2009, 22:10
0
дієтичний мабуть
avatar

Scratch

  • 15 липня 2009, 21:56
0
Простий бульйон Але зате з свіжих овочів.
avatar

Dana

  • 15 липня 2009, 21:43
0
Бульйон смачний! Я його їв
avatar

stfalcon

  • 15 липня 2009, 21:41
0
усе по честному — коктейль
avatar

Scratch

  • 15 липня 2009, 20:37