Хочу внести ще пару уточнень
В переліку інградієнтів додати слово «крапля» (наприклад, 3 краплі ванільної есенції, 6 крапель лимонного соку і т.д.)
І на рахунок кількості порцій… Є рецепти, де важко визначити кількість порцій (наприклад печиво). Думаю, тоді доцільно було б вказати кількість штук.
Леся, В тебе, мабуть, таке саме відношення до мигдалю, як у мене до кокосу: сам кокос — ну ніякий(трава травою), а от в цукерках, в всяких посипках, печивах — зовсім інший
Дякую, Анжеліка
З компонентів, вказаних в цьому рецепті виходить трохи більше, ніж 400г марципану. Мені його вистачило і на цукерки, і на сніговичка, і на картинку і на печенюшки-талери.
А борошно можна приготувати самій. Це не складно і навіть краще( точно буде свіже).
Надіюсь, що колись порадуєте нас своїми витворами
Мигдаль використовую, але не так часто, як здається. Він у нас теж не дешевий. Стараюся прикупити його в кінці літа — на початку осені. (тоді ціна не така «кусюча», десь гривень 15-20 менша). Стараюся купувати розважний, бо можна один горішок спробувати, перед тим як купувати і точно буде не запліснявілий, не спарений і т.п. Мигдалеве борошно роблю сама. Випічка з мигдалевим борошном всетаки відрізняється. Спеціально пробувала один і той самий рецепт(в оригіналі з мигдалем (чи мигдалевим борошном)) з різними горіхами. Різниця є.
І що до марципану… В принципі, есенцію (або гіркий мигдаль) можна і не додавати — вона лише для підсилення запаху (в основному).
А з'ївши цукерку, чи печенюшку з марципаном, і справді настрій покращується. Перевірено особисто
Sol