Віто, ось рецепт тіста: 500 г борошна, 300 мл теплої води, 2 ч. ложки солі, 5 г дріжджів, 1-2 ст. ложки оливкової олії. Дріжджі розчинити у теплій воді, додати борошно і сіль. Дуже добре вимісити (краще за допомогою комбайну або ручного міксера), в процесі вимішування для еластичності додаємо олію, скільки візьме тісто. Дати відпочити в теплому місці годину-другу і можна готувати піцу. Тісто добре переносить заморожування, тож половину його можна заморозити.
Лесю, може Ви знаєте, як бути з медом який ми додаємо в тісто для випічки. Я дуже люблю таку випічку, але може це шкодить? З одного боку чула, що випічка з медом краща, зберігається довше свіжою і, дійсно, з медом пекли з давніх давен (пам'ятаю і бабуся пекла), а з іншого — мед нагрівати не можна.
Дуже дякую, Лесю! Зазвичай Бремен не входить в стандартні екскурсійні маршрути, але це доволі велике місто (500 тис. населення) зі своєю історією та специфікою північного портового міста. Є навіть білі ночі, не такі яскраві як в Петербурзі, але є. Тут багато розфасовних (я не знаю чи є таке слово) фабрик, в Гамбург приходить товар/продукти з усього світу, а вже тут його розфасовують, і він потрапляє на полиці магазинів, розходиться далі по Європі. Найбільше це стосується борошна, круп і кави. В тій частині міста де переробляють каву, аромат стоїть неймовірний, завжди пахне свіжозмеленою кавою, а на самій фабриці висить такий слоган, що «кожна третя чашка кави випита в Німеччині була виготовлена в Бремені (це стосується розчинної кави). А ще прохолодне літо, тепла зима, постійні дощі і перепади погоди по декілька разів на день, а що поробиш, коли до Північного моря лише 70 км
Koenigin