0
Як справжні горщики з мятою. Чудова нагода здивувати гостей
avatar

Babusja

  • 01 December 2018, 10:44
0
Неймовірно смачний і красивий торт! Приготувала на ДР. Всі родичі в захваті. Дякую автору за: послідовну, детальну розповідь; за єфектний і смачнючий рецепт. Без ваших пояснень я б не впоралась. Якби тут ставили оцінки в цифрах, я б оцінила в 20/10 (двадцять з десяти, не путати) Рекомендую!
Ловіть момент, поки є полуничка!
avatar

Kiss

  • 05 July 2016, 21:43
0
Дякую
Так, я теж чую постійні застереження, але у мене тітка біохімік, тому переказую її слова всім хто переймається темою сальмонельозу і руйную міфи про нього водночас :
Сальмонели живуть багато в чому крім яєць, напиклад, в молоці, маслі, мясі, рибі, йогуртах, дитячому харчуванні та ін.
Страшні не сальмонели, а їхня концентрація. Коли продукт старий чи «довголежачий» концентрація сальмонел збільшується, тому імунна система людини може їх не здолати і людина хворіє.
У курячому мясі в рази більша концентрація сальмонел ніж в яйцях. Щоб вбити їх одну 200 грамову грудинку треба кипятити 2,5-3 години. А думаю ніхто так довго не варить грудинку
Справді, ризик захворіти на сальмонельоз збільшується, коли на яйці є слід курячих фекалій. Та якщо яйце свіже його достатньо ошпарити, протерти оцтом (спиртом, горілкою) стираючи всі сліди і лише після цього розбивати.
Але хто всеодно не йме віри моїм словам може робити тірамісу з вершками замість яєць, а майонез з жовтків яєць пашот.
avatar

Ozhynka

  • 01 November 2015, 00:24
0
О, і я дивилась тоді цю передачу Мені причулася назва торта «цицька». Я ще тоді так здивувалася
avatar

Medunya

  • 04 August 2015, 22:47
0
Я пекла.Пішов на ура.Навіть не встигла сфотографувати!
avatar

Svetylja

  • 04 July 2015, 16:37
0
Так гарно, що усе вдалося і особливо — що рецепт сподобався Приємно, коли людина готує якийсь рецепт, а потім ділиться враженнями
avatar

Medunya

  • 17 January 2015, 18:18
0
Що до чавунного посуду Берліка, я б настирливо рекомендував оглянути його в десь магазині перед замовленням на сайті. Я недавно бачив в магазині посуд дуже схожий, виробництва по-моєму Бердянська з заусиницями і дефектами лиття з внутрішньої сторони сковорідок.
Натомість рекомендую дніпропетровського виробника Ситон. Я вже років 5 користуюсь їхньою сковородою. Якість відмінна і зараз виглядає майже так як і при покупці.

А за статтю дякую, доволі пізнавальна, мабуть придбаю собі якийсь з вказаних ножів на пробу.
avatar

pivan8888

  • 12 January 2015, 20:19