0
Маша, спасибі! Пісочне печиво дійсно так швидко і легко випікається. А квіти- то суріпиця.
avatar

Medunya

  • 16 июня 2011, 09:51
0
Суперові пиріжки з весняною начинкою. Я чогось теж було подумала, що кропив«яники- то має бути в начинці кропива. Шукаю собі її, а то кропив»яники, бо кріп!
avatar

Medunya

  • 16 июня 2011, 09:47
+1
Маша, ось такі торти- найкращий подарунок для дитини! Це запам«ятовується надовго, якщо не на усе життя! Молодець!
avatar

Medunya

  • 16 июня 2011, 09:37
0
Спасибки, Маша!
avatar

Medunya

  • 16 июня 2011, 09:31
0
Спасибки, Надя. Це не надто важкий у виконанні пляцок-«підводних каменів » при випіканні нема.Легко можна спробувати.
avatar

Medunya

  • 14 июня 2011, 07:37
0
Спасибі! Розмір основної форми- 15х25 см. Бісквіт для кульок можна пекти у будь-якій формі: все-одно крошимо. Якщо нема мікрохвильовки-сміло печемо в духовці і збільшуємо час його випічки до 15 хвилин.
avatar

Medunya

  • 14 июня 2011, 07:35
0
Дякую!
avatar

Medunya

  • 14 июня 2011, 07:32
+1
По- перше, готується усе 2 години(35-40 хвилин-час, потрібний для того, щоб усе закипіло) і далі томиться при 160*С — разом 2 години
По-друге- картопля не була готова навіть через годину, хоч тонко нарізана( кисле середовище- сметана)-перевіряла.
По-третє, ніяка тушківка з курки не вийшла-куски добре тримали свою форму, були пружніми і ніжними, а не розлазились. Це на фотографії чудово видно. Середовище тушкування знову ж таки кисле- сметана.
Ну, от ради цікавості я просто в такому випадку приготувала б цю страву і стало б видно, перетворяться шматочки курки при такому випіканні в тушківку чи ні, і чи приготується картопля в цьому середовищі за 20-30 хвилин, а тим більше за 10-15 хвилин… Адже це так легко перевірити.
avatar

Medunya

  • 12 июня 2011, 10:57
0
Віка, точно, мене носить туди-сюди по космосу. Зараз Kagor питатиме про маковиння Дякую!
avatar

Medunya

  • 12 июня 2011, 10:36
0
shabal, настав час подивитись на це по-новому.Желатин при кип«ятінні взагалі руйнується(так пише навіть на упаковці з желатином- НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КИП»ЯТИТИ)!!! Тобто руйнується він уже при доведенні рідини до 100*С. А рулет з желатином виходить навіть при запіканні 200 *С! В результаті випіканя шматочки курки чудово схоплені желатиновим прошарком. Парадокс? Бути такого не може! А перевірено уже не одною сотнею кулінарів, які цей рулет готували.Може варто і собі спробувати, щоб перевірити? Я розумію відповідь:«Нащо пробувати, якщо я і так знаю, що він зруйнується і нічого хорошого з цього не вийде!»Скільки разів нам усім наголошували, щоб ні в якому разі ми желе не кип«ятили- буде страшна біда. І ми це усі сприймаємо як аксіому-не кип»ятити! А хтось спробував кип«ятити і перевірити? Ось чергове розвінчення цього міфу- Рома з Хлібопічки не просто кип»ятила-вона спеціально навіть викип«ятила рідину наполовину при бурхливому кип»ятінні-нічого з желе не сталося! Навіть желе не помутніло! До речі, воно стало лише кращим. hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=126&topic=44602.40 Дуже дивно для любителів кулінарних аксіом, але рулет цей вийшов чудово у всіх, хто його готував, желатин виконав свою функцію.Я розумію подальші вислови:" Але ж Рома викип«ячувала желе при 100*С, а запікався рулет при 200*С». А хтось з нас особливо пробував кип«ятити желе так довго, практично викип»ячувати його, як це зробила Рома? НІ, бо ми ж точно знаємо, що кип«ятити желатин не можна, він при 100*С моментально руйнується! Це ж знають усі- кулінарна аксіома! Упс, розрушено черговий кулінарний міф! Шкода, але факт.
avatar

Medunya

  • 12 июня 2011, 10:23
0
Вибачаю, бо мали таке ми уже тут не один разтак робити не можна, бо це суперечить усім кулінарним правилам, бо це не буде смакувати, бо це буде повна фігня, бо я робив і точно знаю, бо вийде саламаха, бо таке взагалі їсти не можна, а пряма йому дорога у відро і т.д. до безконечності)- наслухались і звикли! Просто не звертаємо уваги, загартовані уже
avatar

Medunya

  • 11 июня 2011, 20:52
0
Раджу просто спробувати. відкинувши увесь свій кулінарний досвід. і важко набуті знання в кулінаріїВислів:" Ой я знаю, що з цього вийде- нічого путнього", без реального готування і куштування страви вважаю пустопорожньою балаканиною про ніщо.
avatar

Medunya

  • 11 июня 2011, 20:12
0
Дана, то такий готовий крем в пачечках продають, але зготувати можна і самому. Якщо по-простому: це ванільний кисіль- цукор, ванілька, крохмаль, молоко.В готовому сухому кремі, що продають, перемішано ваніль, крохмаль і цукор. Треба додати молока, за бажанням ще цукру і заварити.
avatar

Medunya

  • 11 июня 2011, 08:28
0
Купувати треба у людей на руках. Його продають з довшими стеблами, він на вигляд інакший, більш фіолетовий.
avatar

Medunya

  • 11 июня 2011, 08:24
0
Маша, віночок сподобався — уже доїдають.Шкода, що фоографію не можна вставити
avatar

Medunya

  • 10 июня 2011, 15:35
+1
Це точно від часника. Уже розказувала колись, що робив мій знайомий ліки: мед і часник. На одну порцію часник був свій, домашній. На другу півлітру того ж меду він купив польський часник. З польським часником уся суміш стала сиво-сіро, моментально почалась якась реакція, усе розшарувалося. Корочше- жесть! Не купуйте польський часник
avatar

Medunya

  • 10 июня 2011, 10:19
0
Цей буряк спеціально вивели для заквашування борщу. Для інших страв мало підходить-некрасивий, колір дає ненасичений. А от для заквашування ідеальний. Квас виходить червоний. Завдяки білим смужкам( там видно є особливі компоненти) заквашується дуже швидко і смак квасу чудовий. Але не плутати з подібним буряком ( у нас його називають «зведений», тобто перезапилений з кормовим чи цукровим)- це такий, який деколи виходить при вирощуванні поряд різних видів буряків на висадки(тобто для вирощування на насіння, насінник)-вони перезапилюються і буряк в результаті виходить рожевим, несмачним, з блідими білими смужками. Борщовий буряк має дуже яскраву білу смужку і дуже яскраву червону смужку. Саме такий буряк борщовий. Це чистий сорт буряка, не перезапилений.Він заквашує дуже добре.
avatar

Medunya

  • 10 июня 2011, 09:02