Подарую ідею: ввести поняття «синонім» для інгридієнтів — наприклад, коли я вводжу «сало», то видає «сало», «сало копчене» і «сало свиняче». Але ж сало — воно і в Африці сало
Вендзонка — частина вудженини, у якій багато сала з кількома невеликими прошарками м'яса.
Дзбанок — банка
Начиння — посуд
Позьомки — польова/лугова суниця
Брадрура — духовка
Бандурки, бараболя, зімаки — картопля
Порічки — червона або біла смородина
Я для пухкості додаю соду гашену оцтом (соду на ложку, заливаю оцтом, і все що піниться і капає зливаю з ложки в тісто)
А в даному рецепті цю функцію мала б виконувати «1 ст. л. разрыхлителя»
А я не пам'ятаю, звідки дізнався. Здається, з якогось програмерського сайту. І тоді Кукурама була ще зоовсім маленькою Без груп у соцмережах і багатьох наявних зараз фіч.
Припустимо, сферичний Вася Пупкін з вакууму зайде на цей сайт у пошуках рецепта суші. В першу чергу, він його шукатиме у блозі «Суші». Якщо там не знайде — тоді вже, можливо, перегляне теги і знайде рецепти з інших блогів. А якщо знайде — то до пошуку по тегах справа може не дійти, і цей рецепт залишиться незнайденим.
Вийшло ніби печена картопля. Намагання зробити з неї пюре у шкарлупках ні до чого не призвели — «торцева» частина припеклась і затвердла, не даючи по-людськи розкопирсати нутрощі бульби. Хоча, можливо має значення розмір картоплин — у мене були не дуже великі.
Спробував ще раз, цього разу з молоком і глибшою, скляною тарілкою. І масло теж спробував — з ним прилипає менше. Щоправда, цього разу 4 хвилини виявилось, мабуть, замало — у центрі тарілки залишилась рідка «калюжа», але з країв пропеклося нормально, омлет вийшов пухкенький. На довше не ризикнув ставити, щоб краї не «повсихали».
Спробував варіант зі сметаною замість молока і ковбасою замість зелені. Вийшло якось надто сухо — мабуть 4 хвилини для моєї МХП забагато, а може справа у різних кухонних властивостях сметани і молока…
Виникло ще одне питання — в чому його краще випікати? До глиняної полив'яної тарілки воно прилипає
manuna