0
більше не коментую.
до коментарів, зроблених не мною, прошу ставитися з обережністю.
хто біля плити не перший день, і кому цікаво реально приготувати, тому цілком достатньо інформації, викладеної мною.
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 22:10
0
мене цілком влаштовує, що ви не розумієте))) хоча я вже двічі написав про це. і бажання спорити не маю жодного. Якщо вам цікаво приготувати, то ви приготуєте. А ні — то я не примушую.
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 21:50
0
І ще раз нагадую, Я НЕ ПОПУЛЯРИЗУЮ ЦЮ КАШУ!!! Так саме, як її не популяризує місцеве населення. ЇЇ просто варять і їдять)))
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 21:36
0
))))))) якщо ви в житті не варили заварного крему, то не беріться і за цю кашу, бо не зрозумієте, яка вона має бути. А води кожного разу по-різному (залежить від того, скільки википить допоки розвариться пшоно, саме того вона і виходить кожного разу різна). Я воду додаю у процесі. На той час, як розлетиться пшоно і треба буде вливати розтерте пшоно, каша має бути як капусняк (не густа, але і не зовсім рідка) — на фото це не покажеш, бо це можна лише відчувати, мішаючи ложкою.
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 21:34
0
А Ви, я бачу, з Лесею на пару працюєте))))
Я насправді, не популяризую її. А фотографувати кашу для мене дивно. Тим більше, що там і фотограіувати нічого. Я ж написав, що на вигляд як заварний крем — цілком зрозуміло. У кого є справжнє бажання, той приготує та побачить і зрозуміє, що фото тут зайві. Так само як недоречно фотографувати гречану, манну чи будь-яку іншу кашу. Там головне СМАК. А фото смак не передасть, навіть покрокове))))
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 21:16
0
Практично однакові рецепти — це ОДНАКОВі, а не майже однакові (як Ви вкладаєте у це значення), тобто НА ПРАКТИЦІ ГОТУЮТЬСЯ ОДНАКОВО (не підміняйте значення слів)!!!
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 20:55
0
НЕ БАЧУ. так саме, як із цілого рису ви не зробите заварного крему)))
і не варто вносити корективи та плутати. якби ви не внесли сюди ту статтю, то і питань не було б. а так наплутали тут усього (зробивши припущення, що це те саме, але ПРАКТИЧНО ГОТУЮТЬСЯ ПО-РІЗНОМУ)!!! Внесіть того рецепта під його назвою. І жодні фото не замінять реальної страви.
Я Вас дуже прошу не вносити більше до цього рецепту власних міркувань, роздумів, фото — а залишити його у тому вигляді як я його опублікував.
Ті, хто куштували кашу по-тиманівськи, знають її на вигляд і матимуть нагоду приготувати власноруч.
І ще раз нагадую, що я цей рецепт розмістив, щоб необізнані люди не плутали кашу по-тиманівськи з КАБАЧАНКАМИ та їм подібними!!!
Практично однакові рецепти — це ОДНАКОВі, а не майже однакові (як Ви вкладаєте у це значення), тобто НА ПРАКТИЦІ ГОТУЮТЬСЯ ОДНАКОВО (не підміняйте значення слів)!!!
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 20:49
0
Просто проілюструвати, то було б лише фото (без рецепта)
За фото я подякував, але застеріг, що не зовсім те.
Крім того, я застеріг за рецепт у статті (що він не зовсім той), а люди нехай собі обирають, що їм до вподоби.
Це все одно, що варити заварний крем із цілої пшениці/пшеничної крупи, або заварити його на борошні))) Спробуйте обидва рецепти.
avatar

Sergiy

  • 30 October 2014, 07:39
0
Я цей рецепт спеціально розмістив, бо зустрів в інтернеті пару статей, у яких КАШУ ПО-ТИМАНІВСЬКИ через незнання назвали КАБАЧАНКОЮ. Рецепти теж, ніби-то схожі, але кабачанку готують з гарбуза, а КАШУ ПО-ТИМАНІВСЬКИ з квашеною капустою, а все решта подібне. Тому, прошу НЕ ПЛУТАТИ різні види страв і їх регіональні різновиди, які принципово різняться у приготуванні та в результаті дають інший смак і консистенцію.
avatar

Sergiy

  • 29 October 2014, 22:28
0
Одна річ розварити (я теж у рецепті написав, що пшоно має розлетітися), а інша ЗАВАРИТИ — консистенція зовсім інша. У розварене пшоно з капустою потім додається розтерте пшоно, яке заварить кашу і надасть потрібної консистенції.
avatar

Sergiy

  • 29 October 2014, 22:13
0
Дякую за фото. Рецепт лише частково схожий, але не той))) капуста (каша по-тиманівськи) виходить ніжна й однорідна як заварний крем за рахунок розтертого пшона, а у статті на фото вона неоднорідна (грудочками) і там у рецепті пшоно не розтирається. Крім того, капуста (каша по-тиманівськи) готується лише з квашеної (не зі свіжої) капусти навіть літом і без рису (тільки пшоно). А там обирайте самі (на колір і смак фломастери різні)))
avatar

Sergiy

  • 29 October 2014, 21:29
0
вона з першого разу все одно не вийде така як слід)) у мене разу з третього вийшла. але буває, що рідкувата і зараз може вийти. та то не страшно, бо вона загусне все одно, але пізніше(вона заварюється завдяки перетертому пшону). наші кухарки (з вінничини) хоч і все життя її готують, та все одно перегризуться через її консистенцію. то ж пробуй. і сметани не шкодуй (на той рецепт не менше склянки домашньої жирної сметани)
avatar

Sergiy

  • 29 October 2014, 10:48
0
ніколи не задумувався, щоб фоткати кашу)))
вона на вигляд як заварний крем, місцями моркву видно(квашена капуста з морквою ж)))
avatar

Sergiy

  • 29 October 2014, 10:33