Так, виходить специфічно гіркувато через справжній шоколад. Якщо такий смак зарізкий — можна брати і молочний шоколад.
Розпушувач у нас продають традиційно однакової розфасовки -20 г, тому навіть і не задумувалася, що може бути інакше — вибачаюсь.Він розрахований на 500 г борошна, тому треба перерахувати той, що змогли купити ви у певному співвідношенні.
Ось що мені вдалося знайти в інеті:
Порошок для випічки, розпушувач (baking powder)
Речовина яка використовується для розпушення випічки (торти, бісквіти, хліби).
Порошок для випічки (розпушувач), який продається в магазинах складається з бікарбонату соди та винної кислоти змішаної з крохмалем або мукою що абсорбує вологу під час зберігання. Коли цю хімічну сполуку змішати з водою та нагріти, вона вступає в реакцію і виділяється вуглекислий газ, який у свою чергу піднімає випічку та робить її пухкою.
Розпушувач має обмежений час зберігання, тому обов’язково звертайте увагу на дату використання, якщо він буде прострочений то випічка може не піднятися!
Порошок для випічки можна приготувати і в домашніх умовах. Для цього потрібно взяти 5 г. кухонної соди, 2 г. лимонної кислоти та 12 г. муки. Цих 20 г. приготованого власноруч розпушувача вистачить на 500 г. муки.
Пам’ятайте, розпушувач в сухому вигляді слід змішувати спочатку з мукою, а вже потім вимішувати тісто. Якщо спочатку розвезти його у воді чи молоці – він втратить свої властивості.
Я для джему 1-2 яблука очищаю.Натру їх на тертці і проварю у трошки води до м«ягкості. Далі протираю яблучне пюре через ситко і уварюю з цукром (до смаку)хвилин 5-7 до загустіння доброго. А далі додаю пів склянки калинового соку(через соковитискалку можна пропустити чи через марлю витиснути) і знову проварюю до загустіння. Коли джем вистигне, то він робиться зовсім густим.Таким густим, як яблучне повидло
Medunya