0
Candy —
Кулинария, как любовь… или вы отказываетесь от себя полностью или вы сдаетесь. (Гарриет Ван Хорн)
avatar

natapit

  • 13 сентября 2013, 20:32
0
Дівчата, вітаю вас усіх — і тих, хто переміг цього разу, і тих, кого удача обминула стороною на цей раз.
Вітаю Наталю з хлібопічкою — ти сильно мріяла про неї і твої мрії матеріалізувались
Вітаю Таню з мультиваркою — це чудова помічниця на кухні
Вітаю Катю з м«ясорубкою — дуже гарна і потрібна річ для вправної господині
Але ми ж усі вдосконалились за цей місяць кожен по-своєму.Кожен збагатився новим досвідом у приготуванні і оформленні страв, майстерності фотографії. А ще ми усі збагатилися знаннями про неймовірну кількість смачних страв Іспанської кухні — а це важлива річ для кожного з нас.Тому не думаю, що хтось втратив щось, приймаючи участь у цьому конкурсі.
Скажу відразу: Я чогось сподівалася, що адміни виставлять розстановку десяти відібраних рецептів кожного члена жюрі у підсумковій таблиці, щоб усі бачили, що відбір переможців був реальний і незалежний. А ще кожному було б цікаво подивитися, на якому місці опинилися його рецепти і скільки балів вони реально насправді набрали на фоні рецептів інших конкурсантів. Щоб усім усе стало зрозуміло і ясно ,і ні в кого не виникало сумнівів у справедливості і незалежності оцінок.Я розставила вибрані рецепти навіть до двадцятого місця.
Переможців при будь-якому розкладі однаково мало бути лише троє, але стали кращими і досконалішимиза цей місяць ми усі
avatar

Medunya

  • 13 сентября 2013, 00:16
0
Так, Настя Мені теж це видається дуже і дуже цікавим. Це захопливо, коли розумієш що саме ти хочеш виділити в композиції, а що «замилити».Ти сам керуєш камерою, а вона уже вимушена прислухатись до твоїх побажань, а не робити так, як вона сама собі надумала
avatar

Medunya

  • 08 сентября 2013, 14:44
0
якщо діяти то пощастить 100%
avatar

Scratch

  • 02 августа 2013, 11:32
0
Оскільки мне взяли одним із членів жюрі, дозвольте усім вам, мої-друзі кукорамівці, сказати декілька слів :
Пам«ятайте — призерів буде лише троє, а претендентів — значно більше.Тому боротьба намічається серйозна. У всіх в розпорядженні є лише п»ять пострілів, щоб попасти в заповітну «десятку вибору» кожного з членів жюрі і отримати в тій «десятці» якнайбільше балів.
Що треба зробити, щоб ваші роботи попали в «десятку вибору» в усіх членів жюрі і в результаті стали переможцями? Треба здивувати настільки, щоб ніхто з членів жюрі не міг ні про що думати, лише про ваш чудовий рецепт.Дивуйте чим хочете: оригінальністю рецепту, новизною страви, креативністю подачі, неймовірним фото, фантастичним описом. А найкраще — усім відразу. «Сіренький» рецепт не матиме шансів — не робіть свої постріли «в молоко».
В свою чергу урочисто обіцяю, що для мене не буде різниці, хто виставив рецепт — мій найкращий друг чи ні.Головне — чудовий рецепт
Для мене не буде різниці, хто виставив рецепт — новачок чи визнаний майстер.Головне — чудовий рецепт
Якщо в одного конкурсанта будуть усі п«ять, на мою думку, найкращих рецептів — я усіх їх п»ять поміщу в свою «десятку вибору» без роздумів, посунувши інші рецепти, бо головне — чудовий рецепт.
Не забувайте про активність на Кукорамі в суперечливих випадках вона зіграє вам на руку
Усім бажаю творчого підйому, наснаги і удачі. Нехай щастить!
avatar

Medunya

  • 01 августа 2013, 22:23